Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Komerčná zóna Predaj Bratislava - Karlova Ves

RE0001666-18-000132
Aktualizovaný 13.9.2018 1. publikácia 13.9.2018

Dražba pozemku v Karlovej Vsi

Druh / Typ

Komerčná zóna / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Bratislava - Karlova Ves


[ Reality okres Bratislava IV ]
Ulica

-

Cena vrátane provízie 277 000 €
Výmera pozemku celkom 5 521,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Pripravujeme dražbu pozemku o výmere 5521 m2 v Karlovej Vsi.

Pozemok par.č. 3051/10 sa nachádza na ulici Botanická v Obci Bratislava - m.č. Karlova Ves. pozemok v severnej časti bezprostredne naväzuje na uličný profil hlavnej cesty centrum Bratislavy a centrum m.č. Karlova Ves príp. Dúbravka. Lokalita je využívaná pre umiestnenie stavieb občianskej vybavenosti (úrady, inštitúcie, prechodné ubytovanie, botanická záhrada) s technickou vybavenosťou pre obyvateľov vo forme čerpacej stanice PHM. V severnej časti je vybudovaný nadchod ponad štvorprúdovú cestu vrátane električkovej trate ako dopravné a komunikačné prepojenie vysokoškolského areálu na mestskú dopravnú infraštruktúru (autobusová a električková zastávka).

Na pozemku sú vybudované verejné chodníky a cesta (pozdĺž hlavnej cesty ul. Botanická, v južnej časti chodník a odbočením ku priľahlým areálom. Na pozemku sú vybudované verejné spevnené plochy miestnej komunikácie s parkoviskom. V severnej časti pozemku je vybudovaná priľahlá časť stavby železobetónového nadchodu pre peších s rampami a schodmi a prechodom ponad viacprúdovú komunikáciu s električkou traťou ul. Botanická. Na východnej časti pozemku sa nachádza podzemné vedenie strednotlakého zemného plynu. V miestnej ceste na pozemku sú umiestnené kanalizačné poklopy. Predmetný pozemok ohraničuje/obklopuje pozemky s vybudovanou stavbou Čerpacej stanice PHM a jej nadzemného a podzemného príslušenstva. Prístup a príjazd vozidiel k čerpacej stanici je cez predmetný pozemok.

V zmysle územného plánu Mesta Bratislava je uvedený pozemok lokalizovaný svojou západnou časťou v stabilizovanom území, číslo urbanistickej funkcie 201, názov urbanistickej funkcie - občianska vybavenosť celomestského a nadmestského významu a svojou východnou časťou v stabilizovanom území, číslo urbanistickej funkcie 1120, názov urbanistickej funkcie - vyhradená zeleň, pričom táto východná časť je v zmysle ÚPN (2.2. Regulačný výkres, list č. 44-24-02) situovaná v ochrannom pásme plynu. Spodrobňujúca územnoplánovacia dokumentácia "Územný plán zóny Karloveská zátoka" nebola k rozhodnému dátumu schválená.

Bližšie informácie na tel.č. 02/59490121
Charakteristiky
Výmera pozemku celkom 5 521,00 m2
Pripravenosť k výstavbe informácia na vyžiadanie
Elektrická prípojka v dosahu
Kanalizačná prípojka v dosahu
Plynová prípojka v dosahu
Vodovodná prípojka v dosahu
Iný subjekt
Dražobná spoločnosť, a.s. img Počet inzerátov: 163
Dražobná spoločnosť,a.s.
Mobil
Email
 
Adresa
Zelinárska 6
82108 Bratislava - Ružinov
Slovenská republika
Adresa webovej stránky: www.drazobnaspolocnost.sk
Hovoríme NemeckyAnglickyMaďarskyRuskySlovensky
Obrázok
Mapa

Magazín Reality

Počet dokončených bytov v SR

V prvom polroku sa dokončilo viac bytov

Rozhovory s realitnými kanceláriami z Banskej Bystrici

Aký je realitný trh v
Banskej Bystrici?

  • Zobraziť publikovaný inzerát