Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Rodinný dom Predaj Komárno

RE0001101-18-000269 (5942p)
Aktualizovaný 19.10.2018 1. publikácia 19.10.2018

DUPOS - Dražba - rodinný dom s pozemkom v Komárne

Druh / Typ

Rodinný dom / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Komárno


[ Reality okres Komárno ]
Ulica

Zlievarenská 2287/26

Cena vrátane provízie 72 900 €
Celková úžitková plocha 299,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Jedná sa o trojpodlažnú stavbu pravej časti dvojdomu zapísaného v LV č. 3881 ako rodinný dom s.č.2287 (Zlievarenská ulica č.o.26) situovanú na pozemkovej parcele č.6529,ktorá začala byť užívaná na základe predloženého rozhodnutia o povolení užívania budovy v roku 1975,t.j.vek – 43 rokov.


Predmetná posudzovaná stavba rodinného domu s.č.2287 by mala obsahovať podľa pôdorysov suterénu,prízemia,poschodia a popisu z predloženého Znaleckého posudku č.054/2005 nasledovné miestnosti a priestory :


a/Suterén /I.PP/ - garáž,práčovňu s kotolňou,hobby miestnosť,sklad a priestor schodiska do prízemia.


b/Prízemie /I.NP/ - vstupné zádverie,predsieň,halu s priestorom schodiska na poschodie,obývaciu izbu,kuchyňu a kúpeľňu+WC.


c/Poschodie /II.NP/ - tri izby,kúpeľňu+WC,priestor schodiska s galériou,jeden balkón prístupný z prednej izby a terasu na plochej streche zastrešenia časti prízemia.


Všetky údaje ohľadom rozmerov,konštrukčného vyhotovenia a vybavenia rodinného domu okrem viditeľných vonkajších a z doloženej fotodokumentácie sú prevzaté z technického popisu predloženého Znaleckého posudku č.054/2005:


Technický popis:


„Budova je založená na betónových základoch s vodorovnou izoláciou proti zemskej vlhkosti. Zvislé nosné konštrukcie sú murované z plných pálených tehál na hr. 30cm. Deliace konštrukcie sú murované z palených tehál na hr. 15 cm. Stropy sú železobetónové monolitické. Strecha je plochá, krytina na streche živičné nastavované pásy. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu - žľaby, zvody a parapety. Fasádna omietka je brizolit, z dvoch strán s keramickým obkladom fasád. Vnútorná omietka je vapenná hladká.


Vstup do suterému je z dvora cez garáž resp. z prízemia budovy cez vnútorné schody. Podlahy v suteréne sú keramická a terazzová dlažba. V práčovni sa nachádza vaňa s obyčajnou batériou. Vnútorná omietka je vapenná hladká, v práčovni je keramický obklad stien a vane, v hobby miestnosti drevený obklad stien. Okná sú drevené zdvojené, dvere hladké plné. Schody sú betónové s nášľapnou vrstvou terazzová dlažba.


Vstup na prízemie je z dvora cez vonkajšie schody. Okná na prízemí sú drevené zdvojené, dvere hladké plné a zasklenné, dyhované. Vnútorná omietka je vápenná hladká, v kúpeľnia v kuchyni je keramický obklad stien. Podlahy obytných miestností drevené parkety, ostatných miestnosti keramická dlažba. V kuchyni sa nachádza vstavaná kuchynská lynka celkovej dĺžky 2,8 m. V kuchyni je plynový sporák. V kúpeľni sa nachádza umývadlo, samostaná sprcha a záchodová misa. V dome je rozvod studenej a teplej vody z centrálneho zdroja. Zdrojom teplej vody je plynový zásobnikový ohrievač. Budova je vykurovaná ústredne, s oceľovými teplovodnými radiátormi a s plynovým kotlom.


Vstup na poschodie je z prízemia budovy cez drevené schody. Okná na poschodí sú drevené zdvojené, dvere hladké plné a zasklenné. Vnútorné omietky sú vapenné hladké , v kúpeľni je keramický obklad stien a vane. Nachádza sa tu vaňa, umývadlo a záchodová misa. Podlady obytných miestností sú betónové s cemetnovým poterom, ostatných miestností terazzová dlažba. Vykurovanie podlažia je ústredné - teplovodné oceľové radiátory."   


Rozdiely sú v murive (viditeľne kvádrové pod opadaným vonkajším brizolitom), vykurovacie telesá sú liatinové, rozdiel vo vonkajších úpravách povrchov, v oknách a čiastočne zmenené bolo i vnútorné vybavenie od roku 2005.


 


Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


  Informácie o dražbe:
  
  
    číslo dražby: DD 72/2018

    predmet dražby: rodinný dom s pozemkom
  

  dátum konania dražby: dňa 16.11.2018
čas konania dražby: 10:00 hod.
Miesto konania dražby: Penzión Artin, Svätourbanská 37, 949 01 Nitra, salónik


            Najnižšie podanie: 72 900 eur
Dražobná zábezpeka: 15 000 eur

Číslo účtu:  Var. symbol: 722018

termín prvej obhliadky: dňa 29.10.2018 o 10:00
termín druhej obhliadky: dňa 09.11.2018 o 10:00 hod.

Cena stanovená znaleckým posudkom: 72 900 eur
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 299,00 m2
Plocha obytnej časti 299,00 m2
Stav nehnuteľnosti pôvodný stav
Forma vlastníctva osobné
Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
Výmera pozemku celkom 613,00 m2
Ostatné informácie
Realitná kancelária
DUPOS reality network s.r.o. img Počet inzerátov: 124
Mgr. Miloš Brezina
Mobil +421 911 620 ...
Email milosb@dupos.sk
 
Adresa
Tamaškovičova 17
91701 Trnava
Slovenská republika
Adresa webovej stránky: www.dupos.sk
Hovoríme AnglickySlovensky
Obrázok
Mapa

Magazín Reality

Novela katastrálneho zákona prináša v októbri dôležité zmeny

Novela katastrálneho zákona prináša v októbri dôležité zmeny

Rozhovory s realitnými kanceláriami z Trnavy

AV Trnavskom okrese je príliš málo novostavieb

 • Zobraziť publikovaný inzerát