Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť 4-izb. byt Predaj Bratislava - Karlova Ves

RE0000931-18-000816 (GR-522-456630)
Aktualizovaný 10.12.2018 1. publikácia 10.12.2018

LEXXUS-PREDAJ PENTHOUSE s VÝNIMOČNÝM výhľadom, 491 m2

Druh / Typ

4-izb. byt / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Bratislava - Karlova Ves


[ Reality okres Bratislava IV ]
Ulica

Vincenta Hložníka

Cena vrátane provízie
cena v RK
Celková podlahová plocha 491,38 m2
Popis nehnuteľnosti
Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj luxusný PENTHOUSE s VÝNIMOČNÝM a neopakovateľným panoramatickým výhľadom na všetky svetové strany, ktorý zaručuje terasa po obvode celého bytu, poschodie 4/4, výťah, samostané podlahové kúrenie- plynový kotol + čistička vody, ul. Vincenta Hložníka.


Súkromie majiteľovi zaručuje samostatný byt na predmetnom podlaží, celková výmera bytu s  exteriérom je 491,38  m2 + murovaná pivnica 18 m2, z toho vnútorná plocha bytu je 210,96 m2 + terasa 280,42 m2. K bytu prislúchajú 3 garážové státia, z toho je jedna uzatvorená dvojgaráž, na -1.podlaží objektu s menším počtom garážových státí.

Terasa je riešená a opticky delená na niekoľké zóny: v prednej časti exteriéru sa nachádza sedenie s vonkajším grilom, markízou, dekoračným trávnikom a esteticky riešenou časťou s bielym štrkom- celá predná časť má upravené presklenné zábradlie vyrobené na mieru pre súčasného majiteľa, zadná časť terasy s kombináciou dekoratívneho trávnika a pochôdzneho drevoplastu slúži na herné aktivity menších členov rodiny.

Nadštandardné zhotovovacie materiály a zariadenie nehnuteľnosti- veľké hliníkové okná s fóliami, 9x východ na terasu, alarm, klimatizácia. 
V celkovej cene je zahrnuté interiérové zariadenie a vybavenie nehnuteľnosti spolu s elektrospotrebičmi najvyššej kvalitatívnej triedy Miele a Siemens.
Podrobné informácie o inventári, ktorý je súčasťou kúpnej ceny radi odprezentujeme klientovi na osobnom stretnutí. 

Predmetný bytový dom svojím osadením a polohou vrámci projektu zaručuje "čistý" výhľad na dominanty mesta - Bratislavský hrad, most SNP a rieku Dunaj, 
nachádza sa v prednej línii a preto majiteľovi ponúka neopakovateľný a ničím nerušený priamy panoramatický výhľad na zeleň respektíve vegetáciu tvorenú lužnými lesmi ostrova Sihoť, ramenom rieky Dunaj a krajinou Rakúska.

Projekt Condominium Renaissance sa nachádza na svahu nad Devínskou cestou . Pocit súkromia zaručuje taktiež uzatvorený monitorovaný areál so vstupnou bránou na diaľkové ovládanie a  spoločným pozemkom s parkovou úpravou. Výborná dopravná dostupnosť, kompletná občianska vybavenosť v pešej dostupnosti,možnosť cykloturistiky.

TOPPONUKA
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 491,38 m2
Nadzemné podlažie ostatné podlažie
Poschodie 4 z 4
Výťah Áno
Stav nehnuteľnosti novostavba
Forma vlastníctva osobné
Konštrukcia bytu zmiešaná
Terasa 280,42 m2
Realitná kancelária
LEXXUS, a.s. img Počet inzerátov: 516
Gabriel Greššo
Mobil +421 903 417 ...
 
Adresa
Miletičova 5
82108 Bratislava - Ružinov
Slovenská republika
Adresa webovej stránky: www.lexxus.sk
Hovoríme AnglickySlovensky
Obrázok
Mapa

Magazín Reality

Stavebníctvo a klimatické zmeny

Stavebníctvo a klimatické zmeny

rozhovory s realitnými kanceláriami v ŽIline

V Žiline sa čaká na dokončenie nových bytov

  • Zobraziť publikovaný inzerát