Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Polyfunkčný objekt Predaj Pernek

RE0000751-18-000021 (677891)
Aktualizovaný 18.6.2018 1. publikácia 11.6.2018

PREDAJ- výhodná investícia – Hotel, Penzión – okr. MALACKY

Druh / Typ

Polyfunkčný objekt / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Pernek


[ Reality okres Malacky ]
Ulica

NEZADANÉ

Cena vrátane provízie 1 €
Celková podlahová plocha 975,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Predávame priestranný všestranne využiteľný a kompletne vybavený penzión na Záhorí v blízkosti obce PERNEK, iba 35 km od Bratislavy. Výhodný podnikateľský projekt s veľkými možnosťami využitia pre rôzne účely - možnosť upraviť na Dom pre seniorov, hotel, ubytovanie, spoločenské podujatia. Ideálne miesto v strede dediny, ľahko prístupné a v peknom prostredí. 
Penzión je útulný, umožňuje rodinné bývanie, vytvára svojim usporiadaním pocit domova a peknými priestormi  výborný pobyt. Veľká kuchyňa umožňuje kreatívnu tvorbu dobrých jedál a pre kuchárov kulinársky zážitok z varenia a veľká spoločenská sála o výmere 146 m2 s vysokými stropmi a javiskom umožňuje organizovať zábavy, svadby, promócie, rodinné oslavy, tanec, kultúrne podujatia, školenia, semináre a rôzne kultúrne programy pre cca 200 ľudí. Objekt umožňuje okrem ubytovania  krásne prechádzky v krásnom prostredí neďaleko veľkého jazera – a v lete umožňuje kúpanie a v zime korčuľovanie. 
Pre hudobníkov je tu aj nahrávacie štúdio, maskérne, šatne, posilovňa, ako aj individuálne ubytovanie. Unikátna možnosť organizovania skvelých koncertov. Pre milovníkov lyžovania je iba 10min. lyžiarske stredisko Pezinská Baba, pre turistov a cyklistov  je krásna príroda a chodníčky v blízkosti Plaveckého Podhradia pod Malými Karpatmi a pre milovníkov hubárov sú tu lesy. 
Ideálny objekt pre podnikateľov, ktorý im umožňuje veľké možnosti využitia a profitovania a pre klientov komfortné bývanie, príjemné posedenie v útulnej reštaurácii a prechádzky v okolí  a kultúrne zážitky.

Novostavba, 3-podlažná budova , ZP 545 m2, ÚP 975m2 + garáž, pekný veľký pozemok 1487 m2. Na pozemku sú vybavené parkovacie miesta pre cca 18 automobilov s automatickou bránou. Penzión je napojený na všetky IS – elektrika, voda, plyn, kanalizácia, studňa. Vykurovanie zabezpečené plynovými kotlami a radiátormi. Strecha je sedlová škridla.
Penzión má 4 apartmány + 6 izieb (3 posteľové) – apartmány sú  kompletne a vkusne vybavené a zariadené vrátane kúpeľní.  V povalovej časti je predpríprava na ďalšie izby a apartmány
Súčasťou hotelovej časti je útulný vestibul, využívaný ako fajčiarska miestnosť pre labužníkov fajčenia.
Hotelová časť je vybavená miestnosťou pre upratovačku, sklad, kuchynku, recepciu. 
Reštaurácia s barom a krbom má kapacitu 50 miest. Krb poskytuje príjemné posedenie v reštaurácii a zabezpečuje aj  vykurovanie celého hotela, ako aj ohrev vody. Kuchyňa je kompletne vybavená nerezovým zariadením a náradím. Súčasťou kuchyne je samostatná miestnosť a WC pre personál, sklady so samostatným vchodom na zásobovanie. Vybavením je penzión schopný okamžitej prevádzky. Predáva sa aj so zariadením. 

Radi Vám predstavíme unikátny zážitok z osobnej prezentácie výhodnej nehnuteľnosti.

Cena dohodou.
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 975,00 m2
Stav nehnuteľnosti novostavba
Forma vlastníctva osobné
Prevažujúca konštrukcia objektu tehlová
Ostatné informácie
Ďalšie informácie o nehnuteľnosti nájdete tu.
Táto nehnuteľnost je sprostredkovávaná touto realitnou kanceláriou prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta.
Realitná kancelária
AŠ Haus s.r.o img Počet inzerátov: 53
Anna Bitter-Juhász
Mobil +421 905 222 608
Email anka@ashaus.sk
Iné kontaktné údaje 0911 222 608
Adresa
Koceľova 15
82108 Bratislava - Ružinov
Slovenská republika
Telefón: +421 917 632 494, +421 2 524 501 68
Fax
Adresa webovej stránky: www.ashaus.sk
Email ashaus@ashaus.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme Slovensky

e-Vizitka
Obrázok
Mapa
  • Zobraziť publikovaný inzerát