Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Iný komerčný objekt Predaj Melčice-Lieskové

RE0000380-19-013841 (23_285829676265)
Aktualizovaný 11.10.2019 1. publikácia 11.10.2019

Dom s veľkým pozemkom v chránenej krajinnej oblasti na predaj

Druh / Typ

Iný komerčný objekt / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Melčice-Lieskové


[ Reality okres Trenčín ]
Ulica

NEZADANÉ

Cena vrátane provízie 310 000 €
Celková podlahová plocha 125,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Veľký dom a priľahlá veľká budova na ozaj veľkom pozemku ( takmer 4 ha) v CHKO Biele Karpaty v obci Melčice Lieskové ( časť Melčická dolina vzdialená 6 km) vzdialenej 15 km od krajského mesta Trenčín na predaj.
Táto stavba zo 60. rokov leží pri prístupovej asfaltovej ceste a pozostáva s veľkorysého vnútorného priestoru, ktoré tvoria  tri väčšie priestranné izby, jedná  menšia izba, kuchyňa, kúpeľne s toaletou, špajza, technická miestnosť a dve veľké chodby. Nehnuteľnosť je z jednej tretiny podpivničená ( tu je situovaný kotol Viadrus na tuhé palivo). Dom prešiel zhruba pred 10 rokmi rekonštrukciou interiéru. Pred tromi rokmi bola realizovaná rekonštrukcia kúpeľne a nainštalovanie elektrických konvektorov ovládateľných cez sms. Tento príjemný dom je zabezpečený alarmom. Hneď v priamej blízkosti za domom je situovaná takmer nanovo postavená budova(konštrukčný materiál nabíjanica) s funkčnou elektrikou, dvoma novými komínmi (schiedel). Pozostáva z 1 veľkej miestnosti z 1 menšej miestnosti zo zamýšľaných kuchynských priestorov a z priestorov vhodných ako sociálne zariadenie a veľkej garáže. Táto budova mala slúžiť ako školiaca časť s ubytovaním v podkroví a je zhruba na 80 percent dokončená. Výhody- pozemok , ktorý bol chystaný a robený na spôsob permakultúrneho využitia( za pomoci Seppa Holzera) s vytvorenými dvomi prírodnými jazierkami a novo nasadenými stromami a budova s variabilným využitím (18x8) ponúkajú veľké možnosti či už na vytvorenie usadlosti s chovom koní, gazdovstvom na spôsob rodových statkov, alebo možnosť vybudovania štýlovej reštaurácie s možnosťou dopestovania vlastných produktov a zároveň  prírodný prameň( 300 l vody za hodinu) vyvierajúci priamo na pozemku. Ak túžite po veľkom pozemku tak neváhajte nie je ich veľa, málo z nich je v celku , zvyčajne sú právne nevysporiadané a málo z nich má aj kúsok lesa.
Táto lokalita je ideálna dostupnosťou, podmienkami, a hlavne klímou a prostredím. Obec Melčice Lieskové(1600 obyvateľov) je vzdialená 6km a ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Diaľničný privádzač je vzdialený iba 12 km a ponúka komfortný prístup z viacerých kútov Slovenska.
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 125,00 m2
Stav nehnuteľnosti čiastočná rekonštrukcia
Forma vlastníctva osobné
Prevažujúca konštrukcia objektu tehlová
Rok výstavby 1980
Ostatné informácie
Realitná kancelária
Romantické chalupy, s.r.o. img Počet inzerátov: 1558
Kvetoslav Dolinaj
Mobil +421 907 140 ...
 
Adresa
Nejedlého 67
841 02 Bratislava - Dúbravka
Slovenská republika
Adresa webovej stránky: www.romantickechalupy.sk
Hovoríme Slovensky

Obrázok
Mapa

Magazín Reality

 

8 tipov, ako si doma vytvoriť malý home office/ pracovný kútik

 

 

  • Zobraziť publikovaný inzerát