Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Chalupa, rekreačný domček Predaj Melčice-Lieskové

RE0000380-19-013839 (7_285829676265)
Aktualizovaný 17.10.2019 1. publikácia 17.10.2019

Dom s veľkým pozemkom v chránenej krajinnej oblasti na predaj

Druh / Typ

Chalupa, rekreačný domček / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Melčice-Lieskové


[ Reality okres Trenčín ]
Ulica

NEZADANÉ

Cena vrátane provízie 310 000 €
Celková úžitková plocha 125,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Veľký dom a priľahlá veľká budova na ozaj veľkom pozemku ( takmer 4 ha) v CHKO Biele Karpaty v obci Melčice Lieskové ( časť Melčická dolina vzdialená 6 km) vzdialenej 15 km od krajského mesta Trenčín na predaj.
Táto stavba zo 60. rokov leží pri prístupovej asfaltovej ceste a pozostáva s veľkorysého vnútorného priestoru, ktoré tvoria  tri väčšie priestranné izby, jedná  menšia izba, kuchyňa, kúpeľne s toaletou, špajza, technická miestnosť a dve veľké chodby. Nehnuteľnosť je z jednej tretiny podpivničená ( tu je situovaný kotol Viadrus na tuhé palivo). Dom prešiel zhruba pred 10 rokmi rekonštrukciou interiéru. Pred tromi rokmi bola realizovaná rekonštrukcia kúpeľne a nainštalovanie elektrických konvektorov ovládateľných cez sms. Tento príjemný dom je zabezpečený alarmom. Hneď v priamej blízkosti za domom je situovaná takmer nanovo postavená budova(konštrukčný materiál nabíjanica) s funkčnou elektrikou, dvoma novými komínmi (schiedel). Pozostáva z 1 veľkej miestnosti z 1 menšej miestnosti zo zamýšľaných kuchynských priestorov a z priestorov vhodných ako sociálne zariadenie a veľkej garáže. Táto budova mala slúžiť ako školiaca časť s ubytovaním v podkroví a je zhruba na 80 percent dokončená. Výhody- pozemok , ktorý bol chystaný a robený na spôsob permakultúrneho využitia( za pomoci Seppa Holzera) s vytvorenými dvomi prírodnými jazierkami a novo nasadenými stromami a budova s variabilným využitím (18x8) ponúkajú veľké možnosti či už na vytvorenie usadlosti s chovom koní, gazdovstvom na spôsob rodových statkov, alebo možnosť vybudovania štýlovej reštaurácie s možnosťou dopestovania vlastných produktov a zároveň  prírodný prameň( 300 l vody za hodinu) vyvierajúci priamo na pozemku. Ak túžite po veľkom pozemku tak neváhajte nie je ich veľa, málo z nich je v celku , zvyčajne sú právne nevysporiadané a málo z nich má aj kúsok lesa.
Táto lokalita je ideálna dostupnosťou, podmienkami, a hlavne klímou a prostredím. Obec Melčice Lieskové(1600 obyvateľov) je vzdialená 6km a ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Diaľničný privádzač je vzdialený iba 12 km a ponúka komfortný prístup z viacerých kútov Slovenska.
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 125,00 m2
Plocha obytnej časti 125,00 m2
Stav nehnuteľnosti čiastočná rekonštrukcia
Forma vlastníctva osobné
Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
Rok výstavby 1980
Výmera pozemku celkom 39 154,00 m2
Elektrický prúd 220/380 V
Odpadové vody žumpa bez prepadu
Ostatné informácie
Realitná kancelária
Romantické chalupy, s.r.o. img Počet inzerátov: 1566
Kvetoslav Dolinaj
Mobil +421 907 140 ...
 
Adresa
Nejedlého 67
841 02 Bratislava - Dúbravka
Slovenská republika
Adresa webovej stránky: www.romantickechalupy.sk
Hovoríme Slovensky

Obrázok
Mapa

Magazín Reality

 

8 tipov, ako si doma vytvoriť malý home office/ pracovný kútik

 

 

  • Zobraziť publikovaný inzerát