Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Chalupa, rekreačný domček Predaj Bzince pod Javorinou

RE0000380-19-013766 (7_286236)
Aktualizovaný 17.10.2019 1. publikácia 17.10.2019

Veľký dvojgeneračný dom s veľkým pozemkom pod Javorinou na predaj

Druh / Typ

Chalupa, rekreačný domček / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Bzince pod Javorinou


[ Reality okres Nové Mesto nad Váhom ]
Ulica

NEZADANÉ

Cena vrátane provízie 96 000 €
Celková úžitková plocha 180,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Bzince pod Javorinou je pekná spádová obec vzdialená iba 10 km od Nového Mesta nad Váhom. Krajské mesto Trenčín je vzdialené 35 km.

Dom leží v časti Cetuna, ktorá je katastrálnou súčasťou Bziniec pod  Javorinou. Je situovaný na peknom rovinatom pozemku  plnom ovocných stromov v priamej blízkosti prístupovej asfaltovej cesty. Vchod do domu je z prednej, ale aj zadnej časti nehnuteľnosti. Skladá sa z dvoch obytných podlaží a s pivničných priestorov, ktoré sa nachádzajú pod celým domom. Prvé poschodie pozostáva zo zádveria,  vstupnej chodby , troch izieb,špajze a kúpeľne s WC( prešla rekonštrukciou a je tak na 80% dokončená). Na poschodí sa nachádzajú ďalšie 2 izby+ 2 takzvané podkrovné manzardky( v jednej z nich je stúpačka na vodu a odpad-možnosť ďalšej kúpeľne s Wc).. Celý dom je vo veľmi dobrom stave , udržiavaný, suchý a vhodný na okamžité bývanie. V roku 1980 bola robená nová strecha. Vykurovanie objektu je zabezpečené novým  kotlom na tuhé palivo( nové radiátory v celom dome- celé nové kúrenie v rátane rozvodov). Dva komíny však umožňujú aj lokálne vykurovanie miestností kachľami na tuhé palivo. V pivničných priestoroch je kopaná studňa . Hneď za domom je hospodárska časť domu . Na pozemku v blízkosti hospodárskej časti je samostatne ležiaca zachovalá  veľká stodola . Celá nehnuteľnosť aj s dvorom a priľahlými pozemkami pôsobí  ako veľký príjemný celok , kde spodnú hranicu pozemku tvorí potok. Tento objekt je vhodný pre rodinu , ktorá sa chce vrátiť na vidiek , chovať , pestovať a užívať si výhody čiastočnej nezávislosti, alebo pre ľudí , ktorí chcú mať veľkú chalupu na rekreáciu. 

Výhodou tejto nehnuteľnosti je jej prístup a dostupnosť ( diaľničný privádzač 12 km), krásna príroda vhodná na relax a oddych , blízkosť lyžiarskeho strediska Javorina cca 8 km a samozrejme lokalita a stav danej nehnuteľnosti s jej širokou škálou využitia. Hlavné mesto Bratislava je vzdialené 100 km.
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 180,00 m2
Plocha obytnej časti 180,00 m2
Stav nehnuteľnosti čiastočná rekonštrukcia
Forma vlastníctva osobné
Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
Rok výstavby 1980
Výmera pozemku celkom 4 706,00 m2
Elektrický prúd 220/380 V
Ostatné informácie
Realitná kancelária
Romantické chalupy, s.r.o. img Počet inzerátov: 1572
Kvetoslav Dolinaj
Mobil +421 907 140 ...
 
Adresa
Nejedlého 67
841 02 Bratislava - Dúbravka
Slovenská republika
Adresa webovej stránky: www.romantickechalupy.sk
Hovoríme Slovensky

Obrázok
Mapa

Magazín Reality

 

8 tipov, ako si doma vytvoriť malý home office/ pracovný kútik

 

 

  • Zobraziť publikovaný inzerát