Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Chalupa, rekreačný domček Predaj Čachtice

RE0000380-19-009161 (7_285323242541)
Aktualizovaný 13.7.2019 1. publikácia 13.7.2019

Veľký dom s veľkým pozemkom pod lesom Čachtice na predaj

Druh / Typ

Chalupa, rekreačný domček / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Čachtice


[ Reality okres Nové Mesto nad Váhom ]
Ulica

NEZADANÉ

Cena vrátane provízie 88 900 €
Celková úžitková plocha 250,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Dvojpodlažný podpivničený obývateľný dom s veľkým slnečným svahovitým pozemkom a úžasným výhľadom v obci Čachtice vzdialenej 7 km od okresného Nového Mesta nad Váhom na predaj.

Dom leží pri prístupovej obecnej asfaltovej ceste nad obcou. Predná časť pozemku pred domom je rovinatá, veľká zadná časť parcely je však svahovitá ( kaskádovitá) a tiahne sa až ku lesu. Nehnuteľnosť je v nedokončenom stave, ten sa týka hlavne podkrovia , do ktorého je privedená elektrika, voda, odpady všetko ostatné je v štádiu hrubej stavby, na strednom podlaží treba dorobiť kúpeľňu s toaletou, a položiť podlahu v chodbe a samozrejme treba spraviť fasádu. Dom je však po miernej dostavbe  obývateľný s funkčným ústredným kúrením na tuhé palivo, je napojený na kanalizáciu, vodu , elektriku (meď), a má aj vlastnú studňu. Na nehnuteľnosti sú nové plastové okná a dvere Slovaktuál. Pivničné priestory domu sú nad úrovňou zeme a môžu kľudne slúžiť ako obytné priestory. Každé podlažie má svoj vlastný vstup, stredné podlažie a podkrovie sú priechodné aj z interiéru. Dispozičné riešenie medzi podlažia  pozostáva  s priestrannej vstupnej chodby, dvoch izieb, kuchyne , špajze, nedokončenej  kúpeľne, samostatnej toalety  a výstupu do podkrovia. Toto podlažie je po minimálnej dostavbe plne obývateľné. V podkroví je počítane približne s rovnakým dispozičným riešením ako na medzipodlaží. Tento suchý zdravý dom má variabilné využitie či už ako dom pre väčšiu rodinu, viacgeneračné bývanie, alebo na rekreačné ( chalupárčenie) bývanie s úžasným výhľadom, slnečným pozemkom plným ovocných stromov, s malým marhuľovým sadom a s možnosťou výstavby ( altánu, bazénu) vo veľmi vyhľadávanej lokalite. Zo zadnej strany pozemku je priamy vstup do okolitých lesov.

Obec Čachtice je známa takmer každému občanovi Slovenska kvôli hradu , ktorý bol kedysi sídlom grófky „Bátoričky“. Hrad a aj celé okolie je stále viac navštevované vďaka dobrej dostupnosti a hlavne krásnej prírode Malých Karpát s možnosťou, turistiky, cykloturistiky, hubárčenia. V tejto peknej veľkej obci žije viac ako 4000 tisíc obyvateľov a tomu zodpovedá aj občianska vybavenosť ( obchody, reštaurácie, športoviská, ambulancie aj odborných lekárov, pošta, autoservis, vlaková stanica, bankomat ) a mnoho iného pripomínajúc malé mestečko. Vďaka blízkosti diaľnice cca 10 km je v celom okolí množstvo pracovných príležitosti. Vzdialenosť zo Žiliny je  106 km a z Bratislavy 100 km.
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 250,00 m2
Plocha obytnej časti 250,00 m2
Stav nehnuteľnosti pôvodný stav
Forma vlastníctva osobné
Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
Rok výstavby 1980
Výmera pozemku celkom 2 311,00 m2
Elektrický prúd 220/380 V
Odpadové vody verejná kanalizácia
Ostatné informácie
Realitná kancelária
Romantické chalupy, s.r.o. img Počet inzerátov: 1689
Kvetoslav Dolinaj
Mobil +421 907 140 ...
 
Adresa
Nejedlého 67
841 02 Bratislava - Dúbravka
Slovenská republika
Adresa webovej stránky: www.romantickechalupy.sk
Hovoríme Slovensky

Obrázok
Mapa

Magazín Reality

 

Aké zmeny na nás čakajú pri poskytovaní úverov od 01. júla?

 

  

Aké trendy aktuálne letia v predaji tieniacej techniky

  • Zobraziť publikovaný inzerát