Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť 1-izb. byt Predaj Bešeňová

RE0000355-19-000005
Aktualizovaný 17.10.2019 1. publikácia 17.10.2019

PROMINENT REAL GINO PARADISE Bešeňová****garantovaný výnos 7% ročne

Druh / Typ

1-izb. byt / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Bešeňová


[ Reality okres Ružomberok ]
Ulica

Bešeňová

Cena vrátane provízie 142 260 €
Celková podlahová plocha 44,00 m2
Popis nehnuteľnosti
GINO PARADISE Bešeňová ****
9-podlažný GINO TOWER BESENOVA sa stavia priamo v stabilne fungujúcom rezorte Thermal park Bešeňová. Apartmánový komplex bude približne v strede areálu a bude s ním funkčne prepojený.

Vybavenie komplexu:
 
Na prvom nadzemnom podlaží sa budú nachádzať vstupné priestory s recepciou, lobby bar a reštaurácia s kapacitou 225 osôb. Prvé 2 nadzemné podlažia budú plne zastavané, na vyšších podlažiach poschodia mierne terasovite ustupujú. Na najvyššom podlaží sky bar s jacuzzi poskytne úžasný výhľad na Liptov, Nízke Tatry a Liptovskú Maru. Nový bazén s geotermálnou vodou priamo vo vnútornom nádvorí bude otvorený celoročne. Komplex bude mať dostatok parkovacích miest.

Apartmány:

Každý apartmán má balkón (minimálne 6 m2) alebo kráľovsky veľkú terasu (až do 80 m2) otočenú na juh, do areálu kúpaliska a s výhľadom na Nízke Tatry.  Bude poskytovať štvorhviezdičkový štandard a kúrenie bude riešené centrálne spolu s klimatizáciou všetkých apartmánov.

Hotel je jedinečný svojím vybavením a službami. Za najzaujímavejšie považujeme:

•	Vysoký **** štandard interiérov
•	Centrálne riešené kúrenie/klimatizácia hotelového typu
•	Všetky apartmány majú balkón (min. 6 m2) alebo kráľovsky veľkú terasu otočenú do areálu kúpaliska a s výhľadom na Nízke Tatry
•	Priamo pred hotelom bude termálny bazén otvorený celoročne
•	Sky bar s jakuzzi na najvyššom podlaží hotela s výhľadom na celý Liptov
•	Nadštandardný Lobby bar
•	Reštaurácia s kapacitou 225 osôb
•	Zhodnotenie vo forme rastu ceny rekreačného apartmánu v špičkovej lokalite.

Kupujúci má 3 možnosti ako využívať svoj apartmán:

1.	Majiteľ apartmánu si sám vyťažuje a užíva apartmán bez obmedzení.  Majiteľ má nasledovné benefity: Má nárok na zľavu vo výške 25% z celodenného cenníkového vstupného do vodného parku pre 4 osoby určené vlastníkom apartmánu bez vstupu do saunového sveta a to po dobu 3 rokov od nadobudnutia právoplatnosti kolaudačného rozhodnutia na Komplex GINO PARADISE Bešeňová. Ubytovaní hosita v apartmáne budú mať zľavu 20% zo vstupného do vodného parku Bešeňová v zmysle platných podmienok prevádzkovateľa aquaparku.
2.	Majiteľ má garantovaný výnos 7 %  z ceny apartmánu bez DPH vyplácaný mesačne a k tomu má grátis 30 dní majiteľského pobytu v priebehu kalendárneho roka, maximálne však 15 za sebou nasledujúcich kalendárnych dní/pobyt a to výlučne počas mimosezóny. (MIMOSEZÓNA je obdobie počas celého kalendárneho roka okrem termínov: od 01.06. do 30.09. vrátane, od 24.12. do 06.01. vrátane, obdobia Veľkej Noci od štvrtka do pondelka vrátane, obdobia jarných prázdnin vyhlásených na Slovensku, v Českej republike a v Poľsku, obdobie štátnych a cirkevných sviatkov vyhlásených na Slovensku, v ČR a v Poľsku). Výnos 7% je podpísaný na 10 rokov. Po 3 rokoch majú možnosť obe zmluvné strany ukončiť nájomnú zmluvu bez udania dôvodu. Ak to neurobia, zmluva bude pokračovať ďalších 7 rokov s možnosťou ukončiť nájomnú zmluvu na konci každého roka. Majiteľ má 4 celoročné neprenosné lístky na vstup do vodného parku Bešeňová zadarmo.
3.	Majiteľ má výnos, ktorý závisí od skutočnej vyťaženosti, nie je ničím obmedzený zhora. Odhad je 7-12% ročne. To znamená, že majiteľ nechá svoj apartmán vyťažovať vyťažovacou spoločnosťou. Majiteľovi bude vyplácaných 65% z výnosu (z toho bude majiteľ platiť náklady na prevádzku recepcie cca 50 eur mesačne) a energie vrátane nákladov na prevádzku termálneho bazéna (spolu cca 100 eur mesačne) a 35% pôjde vyťažovacej spoločnosti (z uvedených 35% sú hradené všetky ostatné prevádzkové náklady, marketing, výmena prádla a upratovanie). Majiteľ má tak isto 4 celoročné neprenosné lístky na vstup do vodného parku a 30 dní majiteľského pobytu grátis ako v možnosti č. 2. Tieto benefity budú poskytované zo strany prevádzkovateľa po dobu minimálne 10 rokov od nadobudnutia právoplatnosti kolaudačného rozhodnutia.

Možnosť odpočtu DPH pri kúpe na platcu!

Nový rezort GINO PARADISE Bešeňová**** sa pre Vás už stavia! Rezervujte si teraz v predpredaji jeden z apartmánov!

PREDPREDAJ!!! Získajte zľavu až 9% z uvedenej ceny apartmánu pri kúpe do 28.02.2019, platí pre prvých 30 apartmánov.
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 44,00 m2
Nadzemné podlažie ostatné podlažie
Poschodie 9 z 9
Výťah Áno
Stav nehnuteľnosti novostavba
Vybavenie štandard
Forma vlastníctva osobné
Konštrukcia bytu tehlová
Kategória bytu I. kategória
Rok výstavby 2019
Rok kolaudácie 2019 - 2021
Balkón 6,00 m2
Zateplenie budovy Áno
Spôsob vykurovania ústredné kúrenie
Zdroj tepla teplo z kotolne
Príprava teplej vody súbežne s ÚK
Ostatné informácie
Realitná kancelária
PROMINENT REAL img Počet inzerátov: 30
Olga Zadňančinová
Mobil +421 905 456 ...
 
Adresa
Jašíkova 2
82103 Bratislava - Ružinov
Slovenská republika
Adresa webovej stránky: www.prominentreal.sk
Hovoríme AnglickySlovenskyMaďarskyRuskyTaliansky
Obrázok
Mapa

Magazín Reality

 

8 tipov, ako si doma vytvoriť malý home office/ pracovný kútik

 

 

  • Zobraziť publikovaný inzerát