Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Rodinný dom Predaj Bratislava - Staré Mesto

RE0000148-18-000023
Aktualizovaný 21.5.2018 1. publikácia 14.5.2018

Luxusný rodinný dom na Tichej ulici na predaj

Druh / Typ

Rodinný dom / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Bratislava - Staré Mesto


[ Reality okres Bratislava I ]
Ulica

Tichá

Cena vrátane provízie
Celková úžitková plocha 620,00 m2
  share on facebook

Popis nehnuteľnosti
RD Tichá ulica - Slávičie údolie  (Staré Mesto, BA I.) - v tichej lokalite Bratislavskej mestskej časti STARÉ MESTO 
Dom – novostavba bol skolaudovaný v r. 2005, je postavený na pozemku o výmere 960 m2. Celkovú úžitkovú plochu má 620 m2, ZP domu je 240m2.

Rodinný dom pozostáva zo suterénu, prízemia a poschodia, funkčne a priestorovo rozdelených na dennú, nočnú a relaxačnú časť, ktoré sú vzájomne prepojené schodiskom.

Hlavný vstup do domu na úrovni terénu je situovaný od ulice spolu s vjazdom na pozemok. Parkovacia plocha s prístreškom na pozemku a priestranná dvojgaráž umožňuje  bezproblémové parkovanie viacerých vozidiel.

Na prízemí domu (218,80m2) sa nachádza presvetlená denná časť, s vysokými stropmi a oknami, kuchyňa vybavená vo vysokom štandarde, spotrebiče MIELE, ktorá je prepojená na oddychovú časť s priehľadom na vnútorný bazén v spodnej časti domu, priestranná obývacia izba, šatník, toaleta, izba s kúpeľňou. Súčasťou vybavenia obývacej miestnosti je zabudovaný audio systém s prepojením do celého domu, a samostatným ovládaním v ktorejkoľvek časti domu značky BOSE. Z obývacej miestnosti je vstup na terasu s vonkajším bazénom.

Nočná časť (205,15m2) sa nachádza na poschodí. Pozostáva z troch priestranných spální, každá s vlastním šatníkom a balkónom, centrálnej kúpeľne s vaňou, sprchovým kútom a samostatnej toalety a veľkej  galérie s východom do zadnej záhrady.

Relaxačná časť domu je situovaná v suteréne domu, z ktorého je priamy vstup na dolnú záhradu parkovej úpravy, kde sa nachádzajú spevnené plochy, kaskádové fontány a vináreň o výmere 32m2. Relaxačná časť domu pozostáva z interiérového bazéna, jacuzzi, sauny, letnej kuchyne a oddychovej zóny. Ďalej sa tu nachádza technická miestnosť bazénu, sauny, vzduchotechniky a inštalácií domu.

V dome sú použité najkvalitnejšie materiály - nábytok na mieru NATUZZI, elektrické spotrebiče MIELE, LIEBHERR, talianske svietidlá, prírodné kamene (porcelán, žula, onyx, emperador, talianska nerezová mozaika a mnoho ďalších), hliníkové okná s el. ovládanými exteriérovými žalúziami, pri ktorých sa nachádzajú podlahové konvektory, podlahové kúrenie, slnečné kolektory na streche rodinného domu a klimatizácia vo všetkých izbách. Ochrana objektu je zabezpečená alarmom a kamerovým systémom.
Rodinný dom je možné kúpiť kompletne zariadený
Cena: dohoda
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 620,00 m2
Stav nehnuteľnosti novostavba
Kvalitatívny štandard nadštandardné materiály/atyp
Výmera pozemku celkom 960,00 m2
Realitná kancelária
Ing. Ingrid Ilavská img Počet inzerátov: 100
Ingrid Ilavska
Mobil +421 905 618 585
Email rkilavska@stonline.sk
Iné kontaktné údaje
Adresa
Lazaretská 13
81108 Bratislava - Staré Mesto
Slovenská republika
Telefón: +421 2 529 324 56, +421 903 244 026
Fax +421 2 529 271 63
Adresa webovej stránky: www.rkilavska.sk
Email rkilavska@stonline.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme Slovak


e-Vizitka
Obrázok
Mapa
  • Zobraziť publikovaný inzerát