1211 (JuksHSei-Df) offers.content.actualized14. 05. 2026 offers.content.first_publication14. 05. 2026

Stavebný pozemok v obci Ďurkov (KE – okolie) 511 m²

Roh ulice Cintorínska - Poľná
Ďurkov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

75,000 € 147 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
Pozemok pre rodinné domy

offers.content.type
Predaj

Plocha pozemku:
511 m²
offers.content.info

Hľadáte ideálne miesto pre svoj vysnívaný rodinný dom len kúsok od Košíc? Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok v obci Ďurkov, ktorý spája pokoj vidieka s výbornou dostupnosťou a jasnou perspektívou výstavby.

Základné informácie o pozemku:

Lokalita: Obec Ďurkov
Výmera: 511 m²
Rozmery: 24 m x 22 m

Prečo si vybrať práve tento pozemok?

Pripravený na výstavbu: Podľa oficiálnej územnoplánovacej informácie (UPI) je pozemok určený ako „Obytné územie – plocha rodinných domov“. Dokument k dispozícií.
Jasné pravidlá: Možnosť výstavby samostatne stojaceho RD alebo dvojdomu s maximálnou výškou 2 nadzemné podlažia + podkrovie.
Výborný koeficient zastavanosti: Až 0,4, čo vám umožní postaviť priestranný dom so zázemím.
Umiestnenie: Pozemok sa nachádza priamo v zastavanom území obce (intravilán).
Právny stav: Nehnuteľnosť je bez tiarch.

Súčasný stav inžinierskych sietí (parc. č. 1072):

Vodovod: Obec je zásobovaná z verejného vodovodu (požiadavka rešpektovať kapacitné možnosti existujúceho skupinového vodovodu VZ Bidovce). Podľa technickej správy obce je v lokalite, kde sa nachádza daná parcela (pri uliciach Cintorínska a Poľná), vybudované rozvádzacie vodovodné potrubie, na ktoré sa plánuje napojenie novej výstavby.
Kanalizácia: Od marca 2024 je v obci Ďurkov možné podávať žiadosti o pripojenie k verejnej kanalizácii, ktorá bola dobudovaná (II. etapa). Lokalita "Pod cintorínom" spadá pod toto rozšírenie.
Elektrina: Pozemok je určený na výstavbu RD a sieť je v dosahu, pričom v územnom pláne sa počíta s rozšírením kapacity pre nové obytné územia.
Plyn: Územný plán obce potvrdzuje dostupnosť STL plynovodu v rámci technickej infraštruktúry pre navrhovanú výstavbu.

Optický internet: V obci je vybudovaná moderná optická sieť (ANTIK), ktorá ponúka ultra-rýchly internet (až 1 Gbit/s) a digitálnu televíziu, čo zaručuje bezproblémovú prácu z domu aj zábavu pre celú rodinu.

Lokalita a okolie:

Obec Ďurkov ponúka príjemné bývanie s dobrou občianskou vybavenosťou a rýchlym napojením na Košice. Pozemok sa nachádza v novšej obytnej zóne, obklopený modernými novostavbami rodinných domov a krásnou prírodou v pozadí.

Cena: 75.000,-€

Cena zahŕňa kompletný právny servis a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Neváhajte a príďte sa presvedčiť o kvalitách tohto pozemku osobne. Tešíme sa na Vás! 😊

offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Vlastníctvo:
Osobné

Územie:
Intravilán

Plocha pozemku:
511 m²

Šírka pozemku:
22 m

Dĺžka pozemku:
24 m

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Ing. Simona Sokolová

Simone Property s.r.o.

+421 902... show_number

Simone Property s.r.o.

Werferova 6 • 040 11, Košice
offers.all_agency_offers

75,000 € 147 €/m²

offers.detail.seller_contact

Ing. Simona Sokolová

Simone Property s.r.o.

+421 902... show_number