12908147 (Ju_4EcbJ6e6) offers.content.actualized14. 05. 2026 offers.content.first_publication30. 04. 2026

Predpredaj, 2 pozemky vhodné na výstavbu RD

Michalovce • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

52,000 € 87 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
Pozemok pre rodinné domy

offers.content.type
Predaj

Plocha pozemku:
600 m²
offers.content.info
Realitná kancelária Bývajte s nami v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj dva pozemky v obci vzdialenej len 5 km od Michaloviec.
Ide o parcely registra ,, C" v osobnom vlastníctve, každá o výmere 600 m² (spolu 1200 m²). Rozmery jednotlivých pozemkov sú 30 × 20 m.

Pozemky sú aktuálne v predpredaji a v procese prekvalifikovania na stavebné parcely. Možnosť výstavby rodinných domov je plánovaná od budúceho roka.
Cena za jeden pozemok (600 m²) je 50 000 €.

Výhody:
tiché prostredie mimo hlavnej cesty
plná občianska vybavenosť v obci
výborná dostupnosť do Michaloviec
Fotografie nie sú k dispozícii, možná je iba osobná obhliadka.

Telefón: 0944 161 731, E-mail: kancelaria@byvajtesnami.sk

Realitná kancelária Bývajte s Nami – Váš partner pre bezpečný domov.

Plocha pozemku:
600 m²

Šírka pozemku:
20 m

Dĺžka pozemku:
30 m

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Asistentka Asistentka

GEREAL Invest s.r.o.

09441617... show_number

GEREAL Invest s.r.o.

Jaroslawská 3 • 07101, Michalovce
offers.all_agency_offers

52,000 € 87 €/m²

offers.detail.seller_contact

Asistentka Asistentka

GEREAL Invest s.r.o.

09441617... show_number