4197 (Jug_BXVAwIl) offers.content.actualized13. 05. 2026 offers.content.first_publication13. 05. 2026

Na predaj stavebný pozemok v obci Pernek

Pernek • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

230,000 € 139 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
Pozemok pre rodinné domy

offers.content.type
Predaj

Plocha pozemku:
1,658 m²
offers.content.info
Realitná kancelária Mentor Group Real Estate ponúka na predaj pozemok so stavebným povolením v pokojnej obci Pernek s výmerou 1 658 m². Pozemok sa nachádza v atraktívnej lokalite s nádherným výhľadom na okolitú prírodu, ideálny pre výstavbu rodinného domu alebo rekreačného bývania.
V prípade záujmu je k domu aj kompletná realizačná dokumentácia. Stavebné povolenie je platné do roku 12/2027.

Pozemok má výbornú rozlohu, ktorá poskytuje dostatok priestoru na realizáciu vašich predstáv o bývaní, záhrade či oddychovej zóne.
Na pozemku sa nachádzajú inžinierske siete - prípojka elektriny, voda, plyn.

Obec Pernek ponúka príjemné a tiché prostredie s dobrou dostupnosťou do okolitých miest a zároveň blízkosť prírody Malých Karpát, čo ocenia najmä milovníci turistiky a relaxu.
Ak hľadáte ideálne miesto pre váš nový domov s krásnym výhľadom a pokojnou atmosférou, tento pozemok je tou správnou voľbou.

CENA A SERVIS
V cene je zahrnutý kompletný právny a administratívny servis – od prípravy dokumentov až po úspešný prevod vlastníckych práv. Bez starostí, bez skrytých poplatkov.

Zaujalo vás toto výnimočné bývanie?
Radi vás osobne prevedieme celým projektom, ukážeme dostupné možnosti a zodpovieme všetky otázky.
Stačí nás kontaktovať a dohodneme si termín osobného stretnutia.
__________________
Jana Stašiaková
☏ 0903 777 067
jana.stasiakova@mentorgroup.sk

• Páči sa Vám prezentácia tejto nehnuteľnosti?
• virtuálna prehliadka
• sprostredkovanie najvýhodnejšej hypotéky na trhu
• VIP servis pre každého klienta

Máte v pláne predať alebo prenajať Vašu nehnuteľnosť? KONTAKTUJTE MA a rada Vám pomôžem.
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Vlastníctvo:
Osobné

Terén pozemku:
Iný

Plocha pozemku:
1,658 m²

Elektrina:
Na pozemku

Odpadové vody:
Na pozemku - Čistička odpadových vôd, Na pozemku - Kanalizácia

Plyn:
Na pozemku

Voda:
Na pozemku, Na pozemku - Studňa
Zobraziť viac

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Mgr. Janka Stašiaková

Mentor Group Real Estate - reCloud platforma

+421 903... show_number

RECLOUD Reality a.s.

Polianky 7 • 841 01, Bratislava - mestská časť Dúbravka
offers.all_agency_offers

230,000 € 139 €/m²

offers.detail.seller_contact

Mgr. Janka Stašiaková

Mentor Group Real Estate - reCloud platforma

+421 903... show_number