2227728097 (JuEQ3EvjVdR) offers.content.actualized14. 05. 2026 offers.content.first_publication14. 05. 2026

DIRECTREAL|POZEMOK na predaj-postavte si dom podľa vlastných predstáv v obľúbenej štvrti Torák!

Hany Ponickej
Lučenec • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

51,000 € 101 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
Pozemok pre rodinné domy

offers.content.type
Predaj

Plocha pozemku:
507 m²
offers.content.info
Directreal MM - Directreal ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 507m2, v obytnej štvrti Torák. Pozemok sa nachádza na ulici Hany Ponickej, disponuje všetkými inžinierskymi sieťami, ktoré sú na hranici pozemku a môže byť využitý na okamžitú výstavbu RD. V prípade akýchkoľvek informácií ma neváhajte kontaktovať.
Výmera m2: 507
Cena za m2 EUR: 101
Siete: Elektrina,Voda,Plyn,Kanalizácia
Svetové strany: ,,,
Príjazdová cesta: Asfalt

Viac informácií o nehnuteľnosti: http://y9.sk/pYr

Kontakt na makléra:
Emília Schedlingová
+421905711389
e.schedlingova@directreal.sk
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Vlastníctvo:
Iné

Plocha pozemku:
507 m²
Zobraziť viac

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Ing. Emília Schedlingová

Directreal MM

+4219057... show_number

Direct Real, spol. s r.o.

Železničná 40 • 984 01, Lučenec
offers.all_agency_offers

51,000 € 101 €/m²

offers.detail.seller_contact

Ing. Emília Schedlingová

Directreal MM

+4219057... show_number