17217 (Jui8R0JP9P1) offers.content.actualized10. 05. 2026 offers.content.first_publication10. 05. 2026

Rodinný dom (2x bytová jednotka) 5400m2 Podbranč pri Senici

-
Podbranč • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

350,000 € 1556 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
Rodinný dom

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
225 m²

Plocha pozemku:
5,400 m²
offers.content.info
Ponúkame na predaj energeticky nenáročnú, výnimočnú nehnuteľnosť, spája historický charakter s modernými technológiami s úplnou sebestačnosťou. Prístup – asfaltová komunikácia, dostupnosť (celoročne) – predstavuje Nový životný štýl.

Dvojpodlažný rodinný dom je v zdravej forme, disponuje hrubými múrmi (60cm) z nepálenej tehly, čo zabezpečuje skvelú klímu a nízke mesačné náklady len 200€, uspokojí aj náročného klienta, možnosť okamžitého bývania.
Výmera pozemku: 5400m2 (v ponuke je aj možnosť kúpy menšej časti cca 2000m2). Rovinatý pozemok je situovaný v srdci prírody, relaxu a pokoja, chránená oblasť, možnosť výstavby len na mieste už realizácie.

Dispozícia: 2 samostatné bytové jednotky, možnosť prepojenia, alebo úplného oddelenia bytových jednotiek, (aj viacgeneračné bývanie).
Stav: Kompletná rekonštrukcia pod taktovkou architektov, nová elektroinštalácia - meď (2025).

Dispozičné riešenie: kompletne vybavený interiér, ladený v prírodných tónoch.
Prízemie: presvetlená chodba, šatník + odkladací priestor, schody na poschodie (masív), veľkorysá obývacia izba s krbom a výstupom na dve terasy (zasklená 40m2 + 5m2 – obe s plynulým prechodom na dvor a do okrasnej záhrady), bezbariérovo prepojená s kuchyňou, jedálňou + priestor na odkladanie potravín, priestranná spálňa v rustikálnom štýle, kúpeľňa (vaňa + sprchový kút + sanita, okno), samostatná toaleta, technická miestnosť s výstupom na dvor.
Poschodie: Samostatná jednotka s vlastným vchodom obsahuje priestrannú, presvetlenú obývačku bezbariérovo prepojenú s kuchyňou s výstupom na veľkú presklenú terasu - posuvné sklá (20m2), s výhľadom do záhrady, kúpeľňa (sprchový kút, okno, sanita), samostatná toaleta, infrasauna.