260005 (JuoQV7x-uKy) offers.content.actualized14. 05. 2026 offers.content.first_publication03. 02. 2026

REZERVOVANÉ rodinný dom v srdci Myslavy – bývanie s atmosférou vidieka v meste

Myslavská
Košice-Myslava • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

347,000 € 2169 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
Rodinný dom

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
160 m²

Plocha pozemku:
519 m²
offers.content.info
Ponúkame na predaj útulný a priestranný rodinný dom nachádzajúci sa priamo v centre obľúbenej mestskej časti Myslava. Ak hľadáte pokojné bývanie s výbornou dostupnosťou do historického centra Košíc a kompletnou občianskou vybavenosťou na dosah ruky, táto ponuka je pre vás ideálna.

Dispozícia a stav nehnuteľnosti

Prízemie pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývacej izby, kuchyne s jedálňou, technická miestnosť s WC, kde sa nachádza aj kotol zn.:Protherm na plyn. Dom je vykurovaný radiátormi.

Poschodie tvoria dve samostatné nepriechodné izby, veľkorysá kúpeľňa a balkón s výhľadom na dvor.

Obytná plocha domu je 130 m2

Stav nehnuteľnosti: v dome prebiehala priebežne čiastková rekonštrukcia, kde posledná je z roku 2010. V interiéry sú plávajúce podlahy, kuchyňa a chodba má dlažbu, dom je vo veľmi peknom zachovalom stave.

Inžinierske siete: Dom je napojený na všetky IS (voda, plyn, elektrina, kanalizácia).

Exteriér:

Dom pozostáva z kvádra, vnútorné priečky z tehál, strecha je plechová

Rovinatý a slnečný pozemok o rozlohe 519 m2 s dostatkom súkromia.

V zadnej časti sa nachádza dielnička, za ňou je záhradný altánok, parkovacie miesto vo dvore, pred domom môže parkovať niekoľko áut

Dom sa nachádza na hlavnej ulici, avšak je vytočený tak, že hluk prechádzajúcich vozidiel takmer nepočujete. Ste len pár metrov od zastávky MHD.

Výhody lokality:

Centrum Myslavy: v blízkosti sa nachádza kostol, potraviny, škola a škôlka.

Dostupnosť: Do centra mesta je to len 5–10 minút autom alebo pravidelnou linkou MHD.

Príroda: Možnosti turistiky a cyklistiky v blízkom lese hneď za domom.
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
160 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Energie:
200 €

Rok výstavby:
1976

Rok kolaudácie:
1976

Rok poslednej rekonštrukcie:
2010

Typ konštrukcie:
Zmiešaná

Energetická náročnosť:
Z klasických materiálov

Orientácia:
Južná

Počet nadzemných podlaží:
2

Počet izieb / miestností:
3

Počet balkónov:
1

Plocha balkónu v m2:
4 m²

Energetický certifikát budovy:
nie je

Vykurovanie:
Lokálne

Plocha pozemku:
519 m²

Zastavaná plocha:
160 m²

Šírka pozemku:
11 m

Dĺžka pozemku:
47 m

Vybavenie:
Balkón, Pivnica, Špajza, Sklad, Technická miestnosť

Zariadenie:
Čiastočne zariadené

Telekomunikácie:
Internet, Optická sieť
Zobraziť viac

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Ing. Tomáš Šimko

TomiS reality

+4219044... show_number

TomiS reality

Dénešova 1143/79 • 04023, Košice
offers.all_agency_offers

347,000 € 2169 €/m²

offers.detail.seller_contact

Ing. Tomáš Šimko

TomiS reality

+4219044... show_number