4245283720 (JuW9PQvq4-_) offers.content.actualized16. 05. 2026 offers.content.first_publication15. 05. 2026

Predaj 4izb rodinný dom

Hosszúsor 145
Kráľov Brod • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

125,000 € 1250 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
Rodinný dom

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
100 m²

Plocha pozemku:
1,000 m²
offers.content.info
🏡 EXKLUZÍVNA PONUKA: 4-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v Kráľovom Brode

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú si môžete pretvoriť presne podľa vlastných predstáv? Ponúkame vám na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom v pôvodnom stave, ktorý sa nachádza v tichej a pokojnej lokalite v obci Kráľov Brod, na ulici Hosszúsor 145.

Tento dom ponúka skvelé dispozičné riešenie a obrovský potenciál pre nového majiteľa.

📊 Základné informácie:

• Úžitková plocha domu: 110 m²

• Rozloha pozemku: 1 000 m² (veľký, slnečný pozemok ideálny na záhradu, bazén či relax)

• Rok výstavby: 1975

• Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav (ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv)

• Počet izieb: 4

🛠 Technické parametre a inžinierske siete:

• Podlahy: Betón v kombinácii s dlažbou

• Pivnica: Dom je čiastočne podpivničený, rozloha pivnice je 25 m² (ideálna ako technická miestnosť alebo sklad)

• Inžinierske siete:

• Elektrina

• Voda z vlastnej studne

• Predpríprava na pripojenie do verejnej kanalizácie

💡 Výhody tejto nehnuteľnosti:

• Exkluzívna ponuka – nehnuteľnosť vo výbornej cene vzhľadom na rozlohu pozemku.

• Veľkorysý pozemok (10 árov) – poskytuje dostatok súkromia a priestoru pre celú rodinu.

• Lokalita – tichá ulica v obci Kráľov Brod s dobrou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou.

• Čisté plátno – pôvodný stav vám umožňuje nemíňať peniaze za prerábku niekoho iného, ale urobiť si všetko od podlahy podľa seba.

💰 Cena: 125 000 €

📞 Kontakt:

Ak vás táto ponuka zaujala a chcete si dohodnúť obhliadku, neváhajte ma kontaktovať:

• Meno: Tibor Jamriška

• Telefónne číslo: 0910 945 834

offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
100 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Tehlová

Počet izieb / miestností:
3

Vykurovanie:
Lokálne

Plocha pozemku:
1,000 m²

Vybavenie:
Pivnica

Zariadenie:
Čiastočne zariadené
Zobraziť viac

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Tibor Jamriška

Dunajská Streda 2

0910 945... show_number

Finanzpartner reality

Ulica Biskupa Kondého 18 • 929 01, Dunajská Streda
offers.all_agency_offers

125,000 € 1250 €/m²

offers.detail.seller_contact

Tibor Jamriška

Dunajská Streda 2

0910 945... show_number