996496 (Juvytv9H21A) offers.content.actualized18. 05. 2026 offers.content.first_publication18. 05. 2026

Ponúkame na predaj 4izbový rodinný dom v obci Rastislavice

Rastislavice • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

185,000 € 1850 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
Rodinný dom

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
100 m²

Plocha pozemku:
0 m²
offers.content.info
Zastavaná plocha je 119 m2. Dom je postavený z kvalitnej tehly Porotherm, zateplený polystyrénom s hrúbkou 15 cm. Strešná krytina je betónová - Terano. O optimálne teplo domova sa postará praktické podlahové kúrenie. Okná Gealan – trojsklo.

Pozemok má rozlohu 676 m2.

V obci je dobrá občianska vybavenosť: potraviny Coop Jednota, Základná škola s materskou škôlkou a Penzión Kalvín s reštauráciou. V susednej obci sa nachádza Thermal Park Nitrava a Jazdecký klub Poľný Kesov.
Ak nehľadáte len miesto na bývanie, ale skutočný domov, Ste u nás na správnej adrese.
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
100 m²

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2026

Typ konštrukcie:
Tehlová

Počet nadzemných podlaží:
1

Energetický certifikát budovy:
A

Zastavaná plocha:
119 m²

Terén pozemku:
Rovinatý
Zobraziť viac

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

František Dudáš

Real Dreams s. r. o.

+421 911... show_number

Real Dreams s. r. o.

Narcisová 1944 • 92705, Šaľa
offers.all_agency_offers

185,000 € 1850 €/m²

offers.detail.seller_contact

František Dudáš

Real Dreams s. r. o.

+421 911... show_number