72558 (JuBRe4DAyO_) offers.content.actualized11. 05. 2026 offers.content.first_publication26. 03. 2026

HALO reality - Predaj, rodinný dom Rimavské Janovce - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Rimavské Janovce • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

247,500 € 1847 €/m²

note_to_price: Konečná cena vrátane služieb HALO reality a provízie.
offers.content.basic_information

offers.content.kind
Rodinný dom

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
134 m²

Plocha pozemku:
730 m²
offers.content.info
Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: RI-72558:
Ponúkame na predaj novostavbu moderne riešeného 4-izbového rodinného domu (typ bungalov L110) v pokojnej lokalite Močiar - Rimavské Janovce. Táto nehnuteľnosť predstavuje ideálnu kombináciu veľkorysého priestoru a nízkych prevádzkových nákladov.

Úžitková plocha: 114,73 m2 interiéru, ktorý je navrhnutý s dôrazom na svetlosť a ergonómiu.

Pozemok: Štedrých 730 m2, poskytujúcich dostatok súkromia pre rodinný život a relax.

Zastavaná plocha: 151 m2, vrátane krytých vonkajších plôch.

Stav nehnuteľnosti: Práve skolaudovaná novostavba v štádiu, ktoré umožňuje dokončenie podľa vlastného vkusu.

DISPOZÍCIA:

Dom je inteligentne rozdelený na dennú a nočnú zónu, ktoré sú oddelené akustickou stenou pre maximálne súkromie členov rodiny.

Denná časť: Dominuje jej priestranná obývacia izba (32,50 m2) prepojená s kuchyňou (7,83 m2) a praktickou špajzou (3,12 m2). Z obývačky je priamy vstup na krytú terasu (16,85 m2).

Nočná časť: Pozostáva z troch spální – hlavnej spálne (15,23 m2) a dvoch detských izieb (13,20 m2 a 13,54 m2).

Zázemie: V dome sa nachádza veľká kúpeľňa (6,20 m2), samostatná toaleta a technická miestnosť s druhým WC (4,94 m2).

STAV NEHNUTEĽNOSTI:

Pri výstavbe boli použité prémiové materiály, ktoré zaručujú dlhú životnosť a výbornú tepelnú stabilitu:

Konštrukcia: Obvodové murivo ( Tehla ) so zateplením (Polystyrén 160 mm) zabezpečuje vynikajúce izolačné vlastnosti.

Okná: Kvalitné plastové okná Salamander s izolačným trojsklom v modernom antracitovom prevedení.

Strecha: Valbová strecha s krovom a krytinou v hnedej farbe.

Podlahy: Betónové potery, ktoré sú ideálnym vodičom pre podlahové vykurovanie.

TECHGNOLÓGIE A INŽINIERSKE SIETE:

Dom je energeticky nezávislý a vybavený technológiami najvyššej triedy:

Vykurovanie: Úsporné tepelné čerpadlo značky Panasonic (vzduch-voda) napojené na podlahové kúrenie.

Voda: Zásobovanie z vlastnej studne s profesionálnou filtráciou značky aqua.via v hodnote 1 500 €, čo vám zaručuje zdravú vodu bez mesačných poplatkov.

Odpad: Septik

Elektrina: Kompletné rozvody vrátane bleskozvodu, prípravy na internet (LAN) a videovrátnika.

Doplnky: Príprava na krb v obývacej izbe s kvalitným komínom Schiedel.

K domu je vypracovaný znalecký posudok.
Aktuálna hodnota domu je 248.000 Eur
Hodnota po dokončení domu je 278.000 Eur

LOKALITA:

Nehnuteľnosť sa nachádza v novovznikajúcej štvrti Močiar, ktorá kombinuje ticho vidieka s výbornou dostupnosťou do Rimavskej Soboty (len pár minút autom). Lokalita je ideálna pre rodiny hľadajúce bezpečné prostredie a čistý vzduch v tesnej blízkosti prírody. Energetická trieda A.

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- sme JEDNOTKA na SLOVENSKOM REALITNOM TRHU, predávame 1 000 nehnuteľností ročne
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, predávali sme už viac ako 70 000 NEHNUTEĽNOSTÍ
- na našom webe nájdete už viac ako 5500 recenzií aj s fotkami našich spokojných klientov
- pre vašu bezpečnosť sme nestranná strana pri prevode nehnuteľnosti
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými profesionálnymi maklérmi
- už vo väčšine lokalít robíme aj 3D skeny, videoobhliadky a pôdorysy nehnuteľnosti
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- poradíme vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- bezplatné hypotekárne služby našich partnerov
- sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate/kupujete jeden-dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete viac ako 1 300 aktuálnych nehnuteľností.
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
134 m²

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2026

Plocha pozemku:
730 m²

Zastavaná plocha:
151 m²

Šírka pozemku:
23 m

Dĺžka pozemku:
31 m

Terén pozemku:
Rovinatý

Vybavenie:
Terasa
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Michal Kamenský

HALO reality Rimavská Sobota

0902 435... show_number

HALO reality, s.r.o.

Salvova 1 • 97901, Rimavská Sobota
offers.all_agency_offers

247,500 € 1847 €/m²

offers.detail.seller_contact

Michal Kamenský

HALO reality Rimavská Sobota

0902 435... show_number