997008 (JuOrhsMhVQJ) offers.content.actualized18. 05. 2026 offers.content.first_publication12. 05. 2026

4 izbový rodinný dom bungalov novostavba Lužianky

Lužianky • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

326,000 € 3209 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
Rodinný dom

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
101.59 m²

Plocha pozemku:
0 m²
offers.content.info
EXKLUZÍVNE | Moderný 4-izbový rodinný dom v Lužiankach pri Nitre | Novostavba | Tepelné čerpadlo | 4 parkovacie miesta

Ponúkame Vám na predaj štýlovú novostavbu 4-izbového rodinného domu, ktorá je súčasťou elegantného dvojdomu v obľúbenej a pokojnej lokalite obce Lužianky, len pár minút od Nitry. Táto nehnuteľnosť predstavuje ideálne spojenie moderného bývania, kvalitných materiálov a výbornej dostupnosti do mesta.

Dom je vhodný na okamžité bývanie bez ďalších investícií a zároveň predstavuje výbornú investičnú príležitosť s potenciálom prenájmu.

✨ HLAVNÉ BENEFITY NEHNUTEĽNOSTI:
✔️ moderná novostavba v tichej lokalite
✔️ podlahové kúrenie s tepelným čerpadlom
✔️ nízke mesačné náklady
✔️ kvalitné stavebné materiály a výborná akustická izolácia
✔️ 4 vlastné parkovacie miesta
✔️ slnečný pozemok so záhradou
✔️ záhradný domček / sklad
✔️ možnosť rozšírenia pozemku
✔️ výborná dostupnosť do Nitry a na R1

- LOKALITA
Obec Lužianky patrí medzi najvyhľadávanejšie lokality v okolí Nitry. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť – obchody, škola, MHD aj služby. Výhodou je rýchle napojenie na R1 a dostupnosť do centra Nitry približne za 10 minút.

Milovníkov športu a relaxu poteší blízkosť prestížneho golfového ihriska RED OAK.

- DISPOZÍCIA DOMU
Dom pozostáva zo:

* vstupnej chodby
* priestrannej obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálňou
* spálne so šatníkom
* 2 samostatných izieb
* kúpeľne s vaňou aj sprchovým kútom
* samostatného WC
* technickej miestnosti
* špajze

- TECHNICKÉ PARAMETRE

* zastavaná plocha vrátane terasy: 121,56 m²
* úžitková plocha: 101,59 m²
* tehla 25 cm + zateplenie 15 cm
* kvalitná väzníková strecha s pochôdznou povalou
* optický internet
* všetky inžinierske siete

- NADŠTANDARDNÝ AKUSTICKÝ KOMFORT
Dvojitá deliaca stena zabezpečuje minimálny prenos hluku, vďaka čomu dom ponúka komfort bývania porovnateľný so samostatne stojacim domom.

- BONUS
Za domom sa nachádza ďalší pozemok, ktorý je možné odkúpiť alebo dlhodobo prenajať – ideálne riešenie pre väčšiu záhradu, relax zónu alebo investíciu do budúcnosti.

- Neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku ešte dnes. Táto nehnuteľnosť Vás očarí svojou atmosférou, lokalitou aj kvalitným prevedením.
V cene sú zahrnuté kompletné právne služby, správne poplatky na katastri aj overenie podpisov u notára. V prípade záujmu sprostredkujeme aj rýchle a nezávislé finančné poradenstvo pre získanie najvýhodnejšej hypotéky podľa podmienok kupujúceho.
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
101.59 m²

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2004

Typ konštrukcie:
Tehlová

Počet izieb / miestností:
4

Energetický certifikát budovy:
A

Zastavaná plocha:
121.56 m²

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Mgr. Ida Čaládiová

MG real, s. r. o.

09087587... show_number

MG real, s.r.o.

Škultétyho 2 • 95501, Topoľčany
offers.all_agency_offers

326,000 € 3209 €/m²

offers.detail.seller_contact

Mgr. Ida Čaládiová

MG real, s. r. o.

09087587... show_number