871180 (JuEIkGa5p05) offers.content.actualized22. 05. 2026 offers.content.first_publication21. 05. 2026

"ZNÍŽENÁ CENA" Rekreačný dom s veľkým pozemkom na predaj

Krížny vrch
Levice • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

115,000 € 3108 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
Chalupa, rekreačný domček

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
37 m²

Plocha pozemku:
1,029 m²
offers.content.info
"REZERVOVANE"
Dobré reality Vám ponúkajú na predaj rekreačný dom, chalupu v Leviciach, nachádza v chatovej rekreačnej časti Krížny vrch, na kopci s pekným výhľadom na okolie.
Pozemok s rozlohou cca 10 árov je rovinatý, využívaný ako záhrada a vinica, zastavaná plocha domu je 37 m2.
Dom má jedno nadzemné podlažie a je celý podpivničený. Na prízemí sa nachádza chodba, kuchyňa s obývacou časťou, kúpeľňa s WC.
Točité schody vedú na poschodie kde sú dve izby a východ na terasu.
V suteréne je garáž s montážnou jamou, malá kuchynka, sklad na náradie, sklad na ovocie a zeleninu, schody do klembovej pivnice na víno.
V zadnej časti domu je postavený altánok s krbom a posedením, veľký bazén s prekrytím.
Inžinierske siete: elektrina, voda -studňa, žumpa. Rozvody vody sú na celom pozemku.
Cena nehnuteľnosti: 115.000 eur. Dohoda na cene možná.

Hodnotenie makléra: Rekreačný dom sa nachádza na peknom, slnečnom mieste s výhľadom na mesto a okolie. Od centra mesta je vzdialený cca 2 km a vedie sem prístupová spevnená cesta z dvoch strán.
Poskytuje možnosť využitia nielen na rekreačné účely ale i na celoročné bývanie, má veľký pozemok so záhradou, viničom, ovocnými stromami.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov a ponúkame najvýhodnejšie podmienky! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
37 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2018

Rok kolaudácie:
2018

Typ konštrukcie:
Zmiešaná

Orientácia:
Juhozápadná

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet izieb / miestností:
3

Energetický certifikát budovy:
nie je

Vykurovanie:
Ústredné

Plocha pozemku:
1,029 m²

Zastavaná plocha:
37 m²

Terén pozemku:
Rovinatý

Vybavenie:
Terasa, Predzáhradka, Garáž, Pivnica
Zobraziť viac

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Ing. Mariana Močková

DOBRÉ REALITY s. r. o.

0907 750... show_number

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Dlhá ulica 426 • 97101, Prievidza
offers.all_agency_offers

115,000 € 3108 €/m²

offers.detail.seller_contact

Ing. Mariana Močková

DOBRÉ REALITY s. r. o.

0907 750... show_number