12793682 (JuBnV72QmWA) offers.content.actualized18. 05. 2026 offers.content.first_publication27. 03. 2026

Váš súkromný kúsok histórie v Banskej Štiavnici – Kompletne zrekonštruovaný a zariadený byt

Akademická 339
Banská Štiavnica • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

125,000 € 3623 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
1 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
34.5 m²
offers.content.info
Hľadáte dokonalé útočisko v srdci Banskej Štiavnice, úspešnú investíciu, no nechcete strácať čas a nervy s náročnými rekonštrukciami a zháňaním majstrov?

​Predstavujeme vám výnimočnú príležitosť vlastniť nehnuteľnosť na jednej z najkrajších adries v meste – na prestížnej Akademickej ulici, priamo pod historickou Lesníckou školou a slávnou Botanickou záhradou.

​Historický Cigerov dom v novom šate:

Byt sa nachádza vo vyhľadávanom historickom Cigerovom dome, ktorý práve prechádza kompletnou a citlivou rekonštrukciou (exteriér aj spoločné vnútorné priestory). Získavate tak historickú charizmu budovy, ale s komfortom a istotou novostavby bez nutnosti ďalších investícií.

​Dokonalý pokoj a súkromie

Zabudnite na hluk! Byt je orientovaný do tichého vnútorného átria a priamo do zelene Botanickej záhrady. Je úplne odrezaný od ruchu hlavnej cesty, čo z neho robí dokonalú oázu pokoja.

​Koncept "Na kľúč": Neplatíte za holé steny, ale za hotový domov

Tento priestor o rozlohe 34,5 m2 bol architektmi navrhnutý s dôrazom na maximálnu efektivitu a pocit luxusu – presne v štýle prémiových butikových apartmánov. Predáva sa za konečnú sumu 125 000 €, ktorá už obsahuje úplne všetko. Nekupujete holé metre štvorcové, kupujete hotový, dizajnový priestor pripravený na okamžité užívanie. Medzi fotografiami je zobrazený reálny a aktuálny stav bytov.

​V cene bytu je zahrnuté:

​Kompletné zariadenie na mieru: Plne vybavená kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, pohodlná posteľ, vstavaný šatník, jedálenský stôl, štýlová pohovka a šikovne riešené odkladacie priestory.

​Špičkové materiály: Nové okná, interiérové aj vchodové dvere vyrobené stolármi presne na mieru.

​Maximálny komfort: Nová, moderná kúpeľňa s toaletou a príjemné podlahové elektrické kúrenie v celom byte, ktoré si viete pohodlne regulovať.

​Dôležité právne a technické informácie:

​Na katastri nehnuteľností bude oficiálne evidovaný ako BYT (žiadny apartmán ani nebytový priestor), čo je obrovská výhoda pri budúcom financovaní hypotékou alebo prihlasovaní trvalého pobytu.

​Možnosť predbežnej rezervácie: Keďže rekonštrukcia domu a bytu aktuálne prebieha, máte jedinečnú možnosť zarezervovať si túto nehnuteľnosť v predstihu a mať tak istotu, že vám táto exkluzívna ponuka neujde. K dispozícii je ešte jeden byt na prízemí za rovnakú cenu, medzi fotografiami je zobrazený ako druhý.

​Kúpte si svoj vlastný kúsok Banskej Štiavnice bez starostí a kompromisov.

​Pre viac informácií o projekte, materiáloch alebo pre dohodnutie obhliadky ma neváhajte kontaktovať.
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
34.5 m²

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Dominik Rovňan

KARIN & PARTNERS, s.r.o.

0908 463... show_number

KARIN & PARTNERS, s.r.o.

Lazaretská 3/a • 81108, Bratislava
offers.all_agency_offers

125,000 € 3623 €/m²

offers.detail.seller_contact

Dominik Rovňan

KARIN & PARTNERS, s.r.o.

0908 463... show_number