17464 (JuTFAqjVX56) offers.content.actualized19. 05. 2026 offers.content.first_publication17. 05. 2026

Väčší 1-izb.tehl.byt,41 m²,Obrancov mieru,KE-Sever

Obrancov mieru
Košice-Sever • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

167,900 € 4095 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
1 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
41 m²
offers.content.info
Ponúkame na predaj väčší 1-izbový byt s rozlohou 41 m² v lokalite Košice-Sever na ul. Obrancov mieru. Byt sa predáva komplet zariadený s nábytkom ( obývacia stena, šatníková skriňa, dvojlôžková posteľ, sedacia súprava, jedálenský stôl ) a el. spotrebičmi ( TV, práčka, chladnička, samostatný sporák). Čiastočná rekonštrukcia, murované jadro, kúpelňa s vaňou a radiátorom, plastové okná, dlažby a renovované parkety, protipožiarne vchodové dvere.

Parametre bytu

Dispozícia bytu: 1-izbový ( veľká izba a samostatná kuchyňa)
Úžitková plocha: 41 m²
Poschodie: vyvýšené prízemie ( okná sú 2,5 m nad terénom )
Balkón: nie
Komora: áno v byte
Pivnica: áno, väčšia murovaná
Mesačné náklady na byt: s energiami cca. 180 €
Typ domu: tehla, zateplená fasáda, rekonštruovaná strecha, nová vstupna brána a zvončeky

Lokalita — čo je v okolí

Ulice v blízkosti: Komenského, Hlinkova, Národná Trieda, Tolstého, Tomášikova
Park Obrancov mieru
Zastávka MHD (autobus, električka)
Základná a materská škola
Obchody, potraviny, lekáreň
UVLF (veterinárna univerzita)

Pre koho je byt vhodný

na bývanie pre jednotlivca, pár alebo študenta,
ako prvý byt,
ako investícia na prenájom — lokalita má vysoký a stabilný dopyt po nájomnom bývaní

Nezáväzný bonus pre investorov

Na byt je predbežný záujem o dlhodobý prenájom od študentky UVLF Košice s nástupom od 1.7.2026. Dohoda nie je záväzná, ale pre investora znamená konkrétneho kandidáta hneď od začiatku.

Cena: 167 900 €.

Byt je v osobnom vlastníctve, možná kúpa aj na hypotéku. Byt je voľný od 1.7.2026.

Cena je vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv k tejto nehnuteľnosti.

Všetky potrebné informácie týkajúce sa nehnuteľnosti ako aj obhliadku Vám zabezpečí realitný maklér:

Martin Tomčovčík

Realitná kancelária Heriban reality, s.r.o.
Murgašova 3, 040 01 Košice
tel:: 0905980992
e-mail: martin@kosice-reality.sk
web: kosice-reality.sk
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
41 m²

Umiestnenie:
Zvýšené prízemie

Počet nadzemných podlaží:
4

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Počet pivníc:
1

Cena vrátane energií:
Nie

Vybavenie:
Pivnica
Zobraziť viac

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Martin Tomčovčík

Realitní makléri SR

+421 905... show_number

Realitné kancelárie SR

Chlumeckého 5 • 82103, Bratislava
offers.all_agency_offers

167,900 € 4095 €/m²

offers.detail.seller_contact

Martin Tomčovčík

Realitní makléri SR

+421 905... show_number