1382 (Ju9lOborqGp) offers.content.actualized16. 05. 2026 offers.content.first_publication06. 05. 2026

**NOVINKA** sídlisko Nad Jazerom, Ladožská ul., NOVOREKONŠTRUOVANÝ, 2-izb.byt

Ladožská
Košice-Nad jazerom • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

194,980 € 3900 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
2 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
50 m²
offers.content.info
**NOVINKA** Ponúkame Vám na predaj NOVOREKONŠTRUOVANÝ 2 - izbový byt v osobnom vlastníctve s PRÁVE UKONČENOU MODERNOU REKONŠTRUKCIOU a zmenou dispozície na ulici Ladožská na sídlisku Nad Jazerom. Byt je na 9. poschodí z deviatich s dorábanou loggiou. K bytu patrí pivnica. Bytový dom je zateplený. Celková výmera bytu je 50 m2. Orientácia na juh a sever. Nachádza sa v blízkosti plnej občianskej vybavenosti. Byt je kúpou ihneď voľný. Ilustračné foto!!! NEVÁHAJTE A REZERVUJTE SI.
Rekonštrukcia zahŕňa:

murované jadro, stierky,
nová kuchynská linka na mieru so zabudovanými novými spotrebičmi (elektrická rúra, elektrická sklo-keramická doska, digestor, umývačka riadu, vstavaná chladnička s mrazničkou, vstavaná mikrovlnná rúra),

nová sanita v kúpeľni a WC,

znížené stropy v celom byte

Vybavenie kúpeľne zahŕňa: vaňu, umývadlo so skrinkou, zrkadlo so svetlom, sklenená zástena, vývod na práčku,

samostatné WC,
nové dlažby, plávajúce podlahy, obklady,
nové interiérové dvere, oblôžkové zárubne,

nové plastové okná a žalúzie

nové bezpečnostné vchodové dvere

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie, v ktorej sú zahrnuté poplatky za vklad vlastníckeho práva, kompletný právny servis a príprava všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva. Ponúkame aj pomoc pri financovaní kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom finančného sprostredkovateľa. Ak by ste mali záujem pozrieť si aj iné novorekonštruované byty ponúkané našou spoločnosťou tak si prezrite našu stránku mapireal.sk alebo nás kontaktujte na t.č. 0908981955-Ing. Lenka Pírová

offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
50 m²

Podlažie:
9

Rok poslednej rekonštrukcie:
2026

Počet izieb / miestností:
2

Počet loggí:
1

Počet pivníc:
1

Cena vrátane energií:
Nie

Vykurovanie:
Ústredné

Vybavenie:
Lodžia, Pivnica, Verejné parkovanie, Výťah

Zariadenie:
Zariadené kompletne

Telekomunikácie:
Internet, Optická sieť
Zobraziť viac

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Ing. Lenka Pírová

MAPIREAL INVEST s.r.o.

+421 908... show_number

MAPIREAL INVEST s.r.o.

Zbrojničná 14 • 040 01, Košice
offers.all_agency_offers

194,980 € 3900 €/m²

offers.detail.seller_contact

Ing. Lenka Pírová

MAPIREAL INVEST s.r.o.

+421 908... show_number