3944015018 (JuO3Fqg_9St) offers.content.actualized13. 05. 2026 offers.content.first_publication10. 05. 2026

Moderný 2-izbový byt v projekte Tatra City Residence – ideálne mestské bývanie na dosah všetkého

Štúrova
Liptovský Mikuláš • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

173,274 € 4401 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
2 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
39.37 m²
offers.content.info
Vymeňte ranné zápchy a zdĺhavé presuny, kde máte všetko poruke. Objavte moderný 2-izbový byt v projekte Tatra City Residence, ktorý prináša komfort mestského života v spojení s kvalitným prevedením a príjemnou atmosférou domova.

Ponúkame vám prakticky riešený 2-izbový byt s výmerou 39,37 m² a loggiou 3,22 m² , situovaný na 3. nadzemnom podlaží s orientáciou na východ. Vďaka premyslenej dispozícii získate útulný priestor na bývanie aj oddych, doplnený o dostatok denného svetla počas ranných hodín.

Prečo si vybrať práve tento byt?

• Moderná dispozícia: Komfortná denná časť spojená s kuchyňou a samostatná spálňa vytvárajú ideálne bývanie pre jednotlivcov aj páry.

• Loggia pre váš oddych: Príjemný priestor na rannú kávu či večerný relax.

• Kvalitný štandard: Hliníkové okná s trojsklom zabezpečia výborné odhlučnenie a tepelný komfort počas celého roka.

• Bezpečné a upravené okolie: Súčasťou rezidencie je vnútroblokové átrium so zeleňou a oddychovou zónou.

Komfort bez kompromisov

K dispozícii je podzemné parkovanie s výťahom priamo k bytom, takže už žiadne hľadanie voľného miesta či nepríjemné presuny v nepriaznivom počasí.

Všetko, čo potrebujete, máte na dosah

• školy a škôlky v pešej dostupnosti
• obchody a služby priamo v okolí
• kaviarne, športoviská a park na pár krokov od domu

Parametre bytu:

• 2-izbový byt
• Výmera bytu: 39,37 m²
• Loggia: 3,22 m²
• Poschodie: 3. NP
• Orientácia: východ

Príďte si pozrieť svoj nový domov osobne. Moderné bývanie v projekte Tatra City Residence ponúka ideálne spojenie komfortu, lokality a kvalitného prevedenia v srdci Liptovského Mikuláša.
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
39.37 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
3

Stav nehnuteľnosti:
Vo výstavbe

Vlastníctvo:
Osobné

Orientácia:
Východná

Rok výstavby:
2025

Rok kolaudácie:
2027

Počet loggí:
1

Plocha lodžie:
3.22 m²

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

PROJEKTY PROJEKTY

TP real estate s.r.o.

+4219037... show_number

RESIDENCE realitná kancelária

Ulica 1. mája 26 • 03101, Liptovský Mikuláš
offers.all_agency_offers

173,274 € 4401 €/m²

offers.detail.seller_contact

PROJEKTY PROJEKTY

TP real estate s.r.o.

+4219037... show_number