60725 (JuHLYjWW6oo) offers.content.actualized14. 05. 2026 offers.content.first_publication25. 03. 2026

Moderný 2-izbový byt s balkónom – Ružinov, Astrová

Bratislava-Ružinov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

252,999 € 4685 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
2 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
54 m²
offers.content.info
TUreality ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt situovaný v obľúbenej časti Bratislavy – Ružinov. Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnom prostredí plnom zelene, ktorý ponúka kvalitné mestské bývanie a zároveň dôrazom na komfort a zeleň.

DISPOZÍCIA A ROZLOHA:
Celková výmera bytu je 54 m², z toho:
• balkón: 4 m²
• pivničná kobka: 2 m²
Byt sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží v bytovom dome s výťahom.

Dispozícia pozostáva z:
• vstupnej chodby
• obývacej izby prepojenej s kuchyňou a výstupom na balkón
• samostatnej spálne
• kúpeľne s WC

Byt je navrhnutý s dôrazom na praktické využitie priestoru a dostatok úložných riešení.

VYBAVENIE A ŠTANDARD:
Byt sa predáva kompletne zariadený, pripravený na okamžité nasťahovanie.
Súčasťou vybavenia je:
• klimatizácia
• vstavané skrine
• kuchynská linka na mieru
• exteriérové žalúzie
Moderné zariadenie a kvalitné materiály vytvárajú príjemnú atmosféru bývania bez potreby ďalších investícií.

LOKALITA – RUŽINOV:
Ružinov patrí medzi najžiadanejšie mestské časti Bratislavy vďaka výbornej dostupnosti a kompletnej občianskej vybavenosti.
V blízkosti sa nachádza:
• obchody, služby, reštaurácie a kaviarne
• školy a škôlky
• zastávky MHD
• rýchle napojenie do centra mesta
Lokalita ponúka ideálnu kombináciu mestského života a príjemného prostredia.

KONTAKT:
Neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes.
TUreality – call centrum: +421 41 321 7800
andrejsinova@tureality.sk
energetický certifikát. nebol predložený
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
54 m²

Počet nadzemných podlaží:
1

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
1980

Počet loggí:
1

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Zuzana Andrejšinová

Bratislava II

+421 41 ... show_number

TUreality s.r.o.

Kvačalova 4 • 821 08, 529320
offers.all_agency_offers

252,999 € 4685 €/m²

offers.detail.seller_contact

Zuzana Andrejšinová

Bratislava II

+421 41 ... show_number