17402 (JuVOeyk-V1v) offers.content.actualized14. 05. 2026 offers.content.first_publication14. 05. 2026

Exkluzívny, klimatizovaný, komplet zariadený 3 izb byt s terasou a 2x parkovacím miestom

Pri parku
Slovenský Grob • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

369,000 € 1809 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
3 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
204 m²
offers.content.info
Ponúkame na predaj kompletne zariadený, klimatizovaný 3 izbový byt s veľkou terasou v novostavbe v Slovenskom Grobe v časti Malý Raj, ulica Pri Parku. Byt je súčasťou trojdomu s veľmi tolerantnými a priateľskými susedmi.

Byt sa nachádza na poschodí, so samostatným vstupom na prízemi.
Rozloha bytu je 107 m2. K bytu prislúcha terasa o rozlohe 97 m2. Na terase je urobená zimná záhrada vhodná na celoročné užívanie, s klimatizáciou a krbom, o rozlohe cca 49m2.
Pri vstupe do domu je parkovacie miesto pre dve autá ktoré je kryté prístreškom.

V byte sú laminátové podlahy, v kúpeľni a na samostatnej toalete je dlažba + obklad. Vstup a schodisko dlažba. Kuchynská linka je robená na mieru so vstavanými spotrebičmi, vstavaná chladnička, teplovzdušná rúra, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, indukčná varná doska, digestor. V oboch izbách sú vstavané skrine ktoré poskytujú množstvo úložného priestoru. Kúpeľňa disponuje vaňou aj sprchovým kútom. Priestor pod schodiskom je využitý ako vstavaná skriňa a poskytuje množstvo úložného priestoru.

Za domom sa nachádza novovybudovaný EKOPARK v ktorom sa nachádza zeleň, preliezky pre deti aj psí výbeh. Pár minút chôdze cez EKOPARK sa nachádza nová materská škôlka aj základná škola – prvý aj druhý stupeň.

Kúsok od domu je napojenie na cyklotrasy.

S kúpou tohto bytu nezískate len kvalitne a nadčasovo zariadenú nehnuteľnosť a luxusnú terasu, ale najmä miesto pre pokojné bývanie s naozaj výbornými susedskými vzťahmi.

Konštrukcia domu je postavená z tehlových tvaroviek POROTHERM. Obvodové steny sú zateplené polystyrénom hr. 16cm, a povrchovo upravené silikónovou omietkou.

V celom byte je elektrické podlahové kúrenie, termostat v každej izbe – možnosť regulovať teplotu individuálne prípadne nadstaviť rôzne časové profily pre zapnutie kúrenia. Strop je betónový vložkový, RECTOR. Plochá strecha je tepelne izolovaná tvrdeným polystyrénom hr. 30cm, ďalej je použitý spádový betón hr. 8-16 cm, hydroizolácia v dvoch vrstvách asfaltovými pásmi.

Vchodové dvere sú bezpečnostné značky ALUPLAST ktoré sú vyrábané zo 7- komorového rámu a 7 – komorového krídla. Tepelnoizolačné parametre, ako i ochranu pred nadmerným hlukom, zabezpečujú aj 2 štádia dorazových tesnení.

Okná ALUPLAST IDEÁL 5000, 5 – komorové, trojsklo.

Cena tejto nehnuteľnosti 369 000€ / . Byt je kúpou voľný.

Pomôžeme Vám sprostredkovať hypotekárny úver, vybavíme kataster.

Najdôležitejšia je pre nás bezpečnosť pri predaji a kúpe nehnuteľnosti, a preto naša kancelária zabezpečuje autorizáciu kúpnych zmlúv.

Sme tu pre Vás a s Vami až po odovzdanie bytu.

offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
204 m²

Umiestnenie:
Prízemie

Podlažie:
1

Počet nadzemných podlaží:
1

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2020

Rok kolaudácie:
2021

Počet izieb / miestností:
3

Terás:
1

Plocha terasy v m2:
97 m²

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Patrik Aigner

Realitní makléri Slovenska

+421 918... show_number

Realitné kancelárie Slovenska

Chlumeckého 5 • 82103, Bratislava
offers.all_agency_offers

369,000 € 1809 €/m²

offers.detail.seller_contact

Patrik Aigner

Realitní makléri Slovenska

+421 918... show_number