019-112-IRBIa (JuI6MQ6tc2T) offers.content.actualized13. 05. 2026 offers.content.first_publication03. 09. 2025

Dvojpodlažný apartmán Tatralandia!

Liptovský Mikuláš • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

190,000 € 3207 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
2 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
59.24 m²
offers.content.info
019-112-IRBIa

Hľadáte ideálne miesto pre oddych, rodinné dovolenky alebo výhodnú investíciu s rýchlou návratnosťou? Predstavujeme vám útulný mezonetový apartmán v jedinečnom rezorte Holiday Village Tatralandia, ktorý sa nachádza len pár krokov od najväčšieho aquaparku na Slovensku – Aquaparku Tatralandia!

✨ Lokalita, ktorú si zamilujete
Liptov patrí medzi najobľúbenejšie destinácie na Slovensku vďaka svojej výnimočnej polohe medzi pohoriami, termálnym prameňom a blízkosti lyžiarskych stredísk. Len pár minút autom nájdete:

✅Lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry

✅Liptovská Mara – vodné športy, vyhliadkové plavby

✅Turistické trasy, jaskyne, skanzeny, cyklotrasy

✅Aquapark Tatralandia – otvorený počas celého roka, s množstvom atrakcií, wellness centrom a termálnymi bazénmi

✅Miestna gastronómia a kultúra

O apartmáne:
Mezonet s výmerou 59,24 m² (z toho terasa 10 m²) sa nachádza v radovej zástavbe romantickej dovolenkovej osady. Architektúra je inšpirovaná horským štýlom – biele fasády, šikmé strechy s drevenými detailmi, udržiavané okolie a zeleň.

Dispozícia:
Prízemie: priestranná obývacia miestnosť s kuchyňou, kúpeľňa s WC, chodba a terasa (orientovaná na juhozápad)

Poschodie: samostatná spálňa s výstupom na balkón

✅ Kapacita: 4+2 osoby
✅ Kompletne vybavený a zariadený
✅ Dva vstupy: hlavný a priamo z terasy
✅ Parkovanie priamo pri objekte
✅ Detské ihrisko, jazierko a oddychové zóny v areáli

Zimná atmosféra ako z pohľadnice
Na fotografiách vidno, že v zime sa celý rezort mení na rozprávkovú dedinku. Zasnežené strechy, lesknúce sa cestičky a pokojné prostredie vytvárajú dokonalé miesto na oddych aj počas sviatkov a prázdnin.
Aj mimo hlavnej letnej sezóny si lokalita zachováva svoj pôvab – najmä vďaka celoročnej prevádzke aquaparku a blízkosti lyžiarskych centier.

Skvelá investícia:
Apartmán je bez právnych obmedzení, umožňuje voľné vyťažovanie (prenájom) vo vlastnej réžii, mesačné náklady zahŕňajú správu, recepciu a energie. Vďaka atraktivite lokality a celoročnej návštevnosti ide o stabilnú investíciu s výnosom.

Zaujala vás táto nehnuteľnosť?
Radi vám poskytneme ďalšie informácie, fotografie alebo osobnú obhliadku.

Iryna Bielichko
0950 275 059
BeMi realitná kancelária
974 01 Banská Bystrica
Kapitulská 12
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
59.24 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Firemné

Počet izieb / miestností:
2

Cena vrátane energií:
Nie
Zobraziť viac

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Iryna Bielichko

Banská Bystrica

09502750... show_number

BeMi realitná kancelária

Kapitulská 12 • 974 01, Banská Bystrica
offers.all_agency_offers

190,000 € 3207 €/m²

offers.detail.seller_contact

Iryna Bielichko

Banská Bystrica

09502750... show_number