9220 (Ju32lwko3jd) offers.content.actualized15. 05. 2026 offers.content.first_publication13. 05. 2026

Byt 4+1 (84 m2) s loggiou, sídl. Mier Sp. Nová Ves

Komenského
Spišská Nová Ves • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

163,000 € 2117 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
4 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
77 m²
offers.content.info
Číslo ponuky: 9219 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ SLNEČNÝ 4-IZBOVÝ BYT S NOVOU LOGGIOU (4,2m2) nachádzajúci sa na sídl. Mier v Spišskej Novej Vsi, ul. Komenského. Nehnuteľnosť o celkovej výmere 84 m2 pozostáva z chodby, obývacej miestnosti, kuchyne, spálne, dvoch detských izieb, kúpeľne so sprchovacím kútom a samostatného WC.

Výborne situovaný rekonštruovaný 4-izbový byt na začiatku sídlisku Mier prešiel komplexnou rekonštrukciou v roku 2012. V rámci rekonštrukcie boli realizované aj dispozičné zmeny - vďaka čomu sa zväčšila kúpeľňa a tiež upravil vstup do detských izieb, aby neboli izby prechodné. Okrem toho rekonštrukcia (2012) zahŕňala nové murované jadro, novú elektroinštaláciu v kúpeľni a kuchyni, plávajúce podlahy, omietky, novú laminátovú podlahu, kúpeľnu a kuchyňu. Na medziposchodí sa nachádza loggia, ktorá je spoločná so susedom.

Byt je stredný, orientovaný na juh, čo zabezpečuje dostatok svetla počas celého dňa ako aj úsporu na nákladov. Mesačné náklady na prevádzku sú 240 EUR správcovi, 23 EUR elektrina a 10 EUR plyn. Bytový dom je rekonštruovaný, nový výťah, kamerový systém. Výhodou je tiež bezbariérový prístup do bytového domu.

K bytu prislúcha pivnica na prízemí, spoločné priestory (kočikáreň, sušiareň). V bezprostrednej blízkosti je kompletná občianska vybavenosť -materská škola, základná škola, detské ihrisko, nákupné stredisko, ambulancie, lekáreň, kostol, pošta, MHD.
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
77 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
7

Počet izieb / miestností:
4

Počet loggí:
1

Plocha lodžie:
4 m²

Počet pivníc:
1

Cellar area:
3 m²

Vybavenie:
Lodžia, Pivnica, Verejné parkovanie, Výťah
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Ing. Mária Karchňáková

LAGUNA REALITY SLUŽBY A ROZVOJ s.r.o.

+421 907... show_number

LAGUNA REALITY, s.r.o

Zimná 59 • 05201, Spišská Nová Ves
offers.all_agency_offers

163,000 € 2117 €/m²

offers.detail.seller_contact

Ing. Mária Karchňáková

LAGUNA REALITY SLUŽBY A ROZVOJ s.r.o.

+421 907... show_number