995544 (JuFYlGA8bd7) offers.content.actualized13. 05. 2026 offers.content.first_publication06. 05. 2026

ASSENZIO - PRENÁJOM - 2 IZBOVÝ BYT - JAKUBOVO NÁMESTIE - STARÉ MESTO

Jakubovo námestie
Bratislava-Staré Mesto • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
2 izbový byt

offers.content.type
Prenájom

Úžitková plocha:
63 m²
offers.content.info
Assenzio Property ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt na Jakubovom námestí, ktorý práve prešiel čiastočnou rekonštrukciou a je pripravený na okamžité bývanie. Byt disponuje balkónom aj francúzskym balkónom s príjemným výhľadom, ktorý dotvára atmosféru pokojného a komfortného bývania v žiadanej lokalite.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE
Lokalita: Jakubovo námestie, Bratislava
Typ: 2-izbový byt
Úžitková plocha: 63 m² + 10 m²
Poschodie: prízemie z 6
Dostupnosť: ihneď
VYBAVENIE A VÝHODY
plne zariadený byt
TV a internet áno
byt je po čiastočnej rekonštrukcii
balkón a francúzsky balkón
príjemný výhľad
praktická dispozícia a doplnková plocha 10 m²
verejné PAAS parkovanie
atraktívna lokalita s výbornou dostupnosťou
PODMIENKY NÁJMU
mesačné nájomné: 950 €
energie: 150 €
spolu: 1 100 € / mesiac
depozit: vo výške jednomesačného nájmu
provízia RK: vo výške jednomesačného nájmu
Byt je vhodný pre jednotlivca alebo pár, ktorí hľadajú bývanie s dobrou dostupnosťou, kompletnou občianskou vybavenosťou a pohodlným zázemím pre každodenný život. Vďaka svojej polohe, zariadeniu a exteriérovým prvkom pôsobí veľmi príjemne a prakticky zároveň.
Byt je k dispozícii ihneď a ponúka komfortné bývanie v jednej z vyhľadávaných lokalít mesta.
Pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky ma neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 908 556 618.
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
63 m²

Umiestnenie:
Prízemie

Počet nadzemných podlaží:
6

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Tehlová

Rok výstavby:
1900

Počet izieb / miestností:
2

Plocha lodžie:
10 m²

Cena vrátane energií:
Nie

Energie:
150 €

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Ema Matulová

Assenzio Nexus s. r. o.

+4219085... show_number

Assenzio

Karloveské rameno 6 • 84104, Bratislava - Karlova Ves
offers.all_agency_offers

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

offers.detail.seller_contact

Ema Matulová