4242308349 (JuUFSm4kzlv) offers.content.actualized13. 05. 2026 offers.content.first_publication12. 05. 2026

3 izbový byt, 65m2, ul. Bielocerkevská, Košice-Furča

Bielocerkevská
Košice-Dargovských hrdinov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

188,000 € 2892 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
3 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
65 m²
offers.content.info
Ponúkam na predaj 3-izbový byt na Bielocerkevskej ulici na sídlisku Dargovských hrdinov. Byt sa nachádza na 9. poschodí z 13 v zateplenom bytovom dome s dvoma novšími výťahmi, čistými a udržiavanými spoločnými priestormi a kamerovým bezpečnostným systémom.

Správcom bytového domu je BYFOS s.r.o. Výmera bytu je 64 m² + zasklená lodžia o výmere 3,5 m² a pivnica. Byt je čiastočne zrekonštruovaný, veľmi zachovalom stave. V celom byte sú plastové okná so sieťkami proti hmyzu a roletami, v obývacej izbe sú žalúzie.

Lodžia je zasklenená a má položenú dlažbu. Na vstupnej chodbe sa nachádzajú dve vstavané skrine na mieru a dlažba. V kúpeľni bola vymenená vaňa, umývadlo a boli urobené nové rozvody vody a odpadu. Praktickým riešením je umiestnenie práčky v skrini na mieru v centrálnej chodbe pred kúpeľňou, vďaka čomu vzniklo viac priestoru v kúpeľni.

Kuchyňa disponuje novšou kuchynskou linkou vyrobenou na mieru a novým gumolitom.

Súčasťou bytu ostáva aj umývačka riadu. V obývacej izbe sa nachádzajú veľké vstavané skrine na mieru, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru. Po dohode môže v byte zostať aj chladnička, práčka a ďalší nábytok. Veľkou výhodou je bezproblémové parkovanie aj pre dve autá.

V prípade záujmu ma kontaktujte na telefónnom čísle 0918 703 567
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
65 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Počet izieb / miestností:
3

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Veronika Živčáková

JKV GROUP s.r.o.

0918 703... show_number

JKV REAL

Tallerova 4 • 811 02, Bratislava
offers.all_agency_offers

188,000 € 2892 €/m²

offers.detail.seller_contact

Veronika Živčáková

JKV GROUP s.r.o.

0918 703... show_number