60671 (Jut6BLnnKkR) offers.content.actualized22. 05. 2026 offers.content.first_publication20. 03. 2026

2-izbový byt 57 m² s balkónom – Tekovská ulica, Ružinov (Mlynské Nivy)

Bratislava-Ružinov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

365,000 € 6404 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
2 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
57 m²
offers.content.info
TUreality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite Bratislavy – Ružinov, časť Mlynské Nivy. Byt sa nachádza v pokojnej ulici v širšom centre mesta s menším počtom bytov, čo zaručuje príjemné a tiché bývanie. Taktiež v pešej dostupnosti nákupných centier Nivy a Eurovea.

DISPOZÍCIA A ROZLOHA:

Celková výmera bytu je 57,31 m².
Byt pozostáva z:
• vstupnej predsiene
• dvoch samostatných izieb
• kuchyne
• kúpeľne s rohovou vaňou
• samostatného WC
• balkóna

K bytu prislúcha aj pivnica, ktorá poskytuje dodatočný úložný priestor. Byt sa achádza sa na 1. poschodí zo 4.

VYBAVENIE A ŠTANDARD:

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala:
• kompletnú výmenu elektroinštalácie s revíznou správou
• novú kuchynskú linku so zabudovanými spotrebičmi
(chladnička, umývačka riadu, práčka, elektrická rúra, plynová varná doska)
• klimatizáciu

Byt je svetlý, prakticky riešený a pripravený na okamžité bývanie bez nutnosti ďalších investícií.

BYTOVÝ DOM:

• tehlový bytový dom
• zateplený objekt
• vymenené stupačky a elektrické rozvody
• vstup na čip
• energetický certifikát

LOKALITA – RUŽINOV, MLYNSKÉ NIVY:

Lokalita patrí medzi najobľúbenejšie časti širšieho centra Bratislavy.
V pešej dostupnosti sa nachádza:
• OC Nivy a Eurovea
• obchody, služby, reštaurácie a kaviarne
• školy a škôlky
• detské ihriská a park
• zastávky MHD s výbornou dostupnosťou do centra
Parkovanie je riešené formou rezidenčného parkovania priamo pri dome.

KONTAKT:
Ak Vás zaujala ponuka neváhajte ma kontaktovať emailom: andrejsinova@tureality.sk, alebo telefonicky: Call Centrum TU reality:+421 41 321 7800

offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
57 m²

Počet nadzemných podlaží:
1

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
1980

Počet loggí:
1

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Zuzana Andrejšinová

Bratislava II

+421 41 ... show_number

TUreality s.r.o.

Kvačalova 4 • 821 08, 529320
offers.all_agency_offers

365,000 € 6404 €/m²

offers.detail.seller_contact

Zuzana Andrejšinová

Bratislava II

+421 41 ... show_number