Martin Valko

Martin Valko

Dubovica 208 08271 Dubovica Slovensko

Martin Valko

VAĽKO REALITY, spol. s r.o.

Dubovica 08271 Dubovica Slovensko

8 agency.list.results agency.detail.offers

Na predaj investičný pozemok 582m2, obec Lemešany, okres Prešov

reality Lemešany

Pozemok pre rodinné domy | characteristic.no_street | 582 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj investičný pozemok v obci Lemešany, okres Prešov. Technické info

dateOfPublished21.05.2025 dateOfmodified30.07.2025
Pozemky na predaj Lemešany

46,560 € 80 €/m²

Apartmán na prenájom, mesto BAR, Čierna Hora-Montenegro

reality Čierna Hora

Apartmán | Čierna Hora

.:ZIMNÁ ZĽAVA 50%, len za 780,-Eur/mesiac!:. Apartmán na prenájom, mesto BAR, Čierna Hora-Monte

dateOfPublished08.04.2025 dateOfmodified15.10.2025
Byty na prenájom

52 €/deň 1 €/deň/m²

NOVOSTAVBA Bytový dom ŠEJBA B1 LIPANY

reality Lipany

3 izbový byt | Komenského | 86.43 m²

Exkluzívne novostavba bytového domu ŠEJBA B1 Lipany, okres Sabinov. Technické informácie a špe

dateOfPublished15.05.2024 dateOfmodified16.02.2026
Byty na predaj Lipany

169,092 € 1956 €/m²

Záhrada-pozemok 1437m2 Sabinov 53.000,-Eur

reality Sabinov

Záhrada | 1,437 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rovinatý pozemok v meste Sabinov. Technické informácie a špecifi

dateOfPublished18.03.2026 dateOfmodified18.03.2026
Pozemky na predaj Sabinov

53,000 € 37 €/m²

Investičný pozemok 3.000m2 Lipany, okres Sabinov 15,-Eur/m2

reality Lipany

Záhrada | Moyzesova | 3,000 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rovinatý investičný pozemok v meste Lipany, okres Sabinov. Techn

dateOfPublished18.03.2026 dateOfmodified18.03.2026
Pozemky na predaj Lipany

15 €/m2 15 €/m2

Rekreačný pozemok Dubovica-Žliabky, 2423m2

reality Dubovica

Rekreačný pozemok | characteristic.no_street | 2,423 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rekreačný pozemok v obci Dubovica, okres Sabinov. Technické info

dateOfPublished11.02.2026 dateOfmodified18.03.2026
Pozemky na predaj Dubovica

39,990 € 17 €/m²

.:REZERVOVANÉ:.Rodinný dom Lipany s pozemkom 461m2, okres Sabinov

reality Lipany

Rodinný dom | Odbojárska | 145 m²

.:REZERVOVANÉ:. Rodinný dom Lipany s pozemkom o výmere 461m2, okres Sabinov. – dom pozostáva z

dateOfPublished28.06.2024 dateOfmodified09.03.2026
Domy na predaj Lipany

Info v RK

.:REZERVOVANÉ:. NOVOSTAVBA Rodinného domu Poloma s pozemkom 690m2, okres Sabinov

reality Poloma

Rodinný dom | characteristic.no_street | 90 m²

.:REZERVOVANÉ:. rodinný dom + pozemok o výmere 690m2 v obci Poloma, okres Sabinov. Technické i

dateOfPublished29.01.2025 dateOfmodified24.03.2026
Domy na predaj Poloma