HOFFMANN REAL, s.r.o.

HOFFMANN REAL, s.r.o.

Železničniarska 13 81104 Bratislava-Staré Mesto Slovensko

HOFFMANN REAL, s.r.o.

HOFFMANN REAL, s.r.o. (49  agency.list.results)

Železničniarska 81104 Bratislava-Staré Mesto Slovensko

49 agency.list.results agency.detail.offers

Prenájom temperovaného skladu 100 m2 na Starej Vajnorskej

reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 100 m²

Prenájom skladového priestoru (čistý, suchý, temperovaný) na Starej Vajnorskej: zvýšené prízem

dateOfPublished20.05.2026 dateOfmodified20.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Klimatizovaná kancelária 30 m2 pri POLUS-e na Pluhovej ul.

reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 30 m²

Prenájom klimatizovaného kancelárskeho priestoru v Bratislave - Novom meste neďaleko OC POLUS n

dateOfPublished20.05.2026 dateOfmodified20.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárie 22,5 m2 pri POLUS-e na Pluhovej ul.

reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 22.5 m²

Prenájom kancelárskeho priestoru v Bratislave - Novom meste neďaleko OC POLUS na Pluhovej ul.

dateOfPublished20.05.2026 dateOfmodified20.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom skladu 270 m2 na Starej Vajnorskej

reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 270 m²

Prenájom skladového priestoru na Starej Vajnorskej Úžitková plocha: 270 m2 Miestnosť sa nachá

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,160 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

MLADÁ GARDA - Prenájom kancelárie 30 m2 na Račianskej ul.

reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 30 m²

Prenájom kancelárie v Bratislave - Novom Meste na Račianskej ul.: 2/6 poschodie, výťah Výmera

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8.92 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladový priestor 385 m2 medzi Rožňavskou a Vajnorskou

reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 385 m²

Prenájom skladového priestoru medzi Vajnorskou a Rožňavskou ulicou: Výmera 385 m2 Prenájom bez

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified21.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom obchod. priestoru 220 m2 na Hálkovej ul.

reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Hálkova | 220 m²

Prenájom obchodného priestoru na Hálkovej ul.: 1. poschodie, výťah Výmera: 220 m2 WC na prevá

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,200 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Klimatizované kancel. priestory 315 m2 neďaleko letiska, IKEA

reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Technická | 315 m²

Prenájom pekných klimatizovaných kancelárskych priestorov na Technickej ul. v Ružinove 2. posc

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj pozemku 2.411 m2 v Petržalke na Betliarskej ul.

reality Bratislava-Petržalka

Priemyselná zóna | Betliarska | 2,411 m²

Predaj pozemku v Petržalke na Betliarskej ul.: Výmera pozemku: 2.411 m2 určený na garáže a d

dateOfPublished07.10.2025 dateOfmodified06.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Petržalka

130 €/m2 130 €/m2

Predaj budovy na ubytovanie v Podunajských Biskupiciach

reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Hotel, penzión, ubytovňa | 886 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj budovu v Podunajských Biskupiciach 3. nadzemné podlažia I. nadz

dateOfPublished02.02.2026 dateOfmodified13.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

640,000 € 722 €/m²

Petržalka: Stav. pozemok 7005 m2 (školy, dom dôchodcov, obč. vybavenosť)

reality Bratislava-Petržalka

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Bzovícka | 7,005 m²

Predaj stavebného pozemku v Petržalke na Bzovíckej ul. (vhodné na výstavbu školy, dom dôchodcov

dateOfPublished02.01.2026 dateOfmodified26.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Petržalka

220 €/m2 220 €/m2

Stav. pozemok 2000 m2 v Petržalke na občiansku vybavenosť

reality Bratislava-Petržalka

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Dolnozemská cesta | 2,000 m²

Predaj stavebného pozemku v Petržalke na Dolnozemskej ceste vhodné na výstavbu školy, dom dôch

dateOfPublished05.06.2025 dateOfmodified13.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Petržalka

350 €/m2 350 €/m2

Prenájom reprezentačnej administratívnej budovy 2745 m2 na Kukuričnej ul.

reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kukuričná | 2,745 m²

Ponúkame na prenájom reprezentačnú administratívnu budovu o celkovej výmere 2745 m2 v širšom ce

dateOfPublished01.10.2025 dateOfmodified13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

21,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj skladu 1.660 m2 v Záhorskej Bystrici na Bratislavskej ul.

reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Priestor pre sklad | Bratislavská | 1,660 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj sklad v Záhorskej Bystrici na Bratislavskej ul.: Úžitková ploch

dateOfPublished11.05.2026 dateOfmodified11.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

850,000 € 512 €/m²

Stav. pozemok 4000 m2 v Petržalke na občiansku vybavenosť

reality Bratislava-Petržalka

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Dolnozemská cesta | 4,000 m²

dateOfPublished05.06.2025 dateOfmodified13.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Petržalka

350 €/m2 350 €/m2

reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Kukuričná | 2,745 m²

dateOfPublished24.09.2025 dateOfmodified13.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

21,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj pozemku 1200 m2 v Petržalke na Betliarskej ul.

reality Bratislava-Petržalka

Priemyselná zóna | Betliarska | 1,200 m²

Predaj pozemku v Petržalke na Betliarskej ul.: Výmera pozemku: 1200 m2 určený na garáže a die

dateOfPublished13.04.2025 dateOfmodified20.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Petržalka

130 €/m2 130 €/m2

Predaj 4 izb. rekreačného domu v Senci na Slnečných jazerách

reality Senec

Chata, drevenica, zrub | Slnečné jazerá | 110 m²

Predaj 2 podlažného celoročne obývateľného murovaného rekreačného domu v Senci na Slnečných jaz

dateOfPublished06.05.2026 dateOfmodified06.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Senec

300,000 € 2727 €/m²

Stav. pozemok 3000 m2 v Petržalke na občiansku vybavenosť

reality Bratislava-Petržalka

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Dolnozemská cesta | 3,000 m²

dateOfPublished05.06.2025 dateOfmodified13.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Petržalka

350 €/m2 350 €/m2

Predaj stav. pozemku 5000 m2 v Petržalke na šport a voľný čas

reality Bratislava-Petržalka

Rekreačný pozemok | Dolnozemská cesta | 5,000 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok na šport, telovýchovu a voľný čas v Petržalke pr

dateOfPublished17.02.2026 dateOfmodified13.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Petržalka

150 €/m2 150 €/m2

Predaj stav. pozemku 3000 m2 v Petržalke na šport a voľný čas

reality Bratislava-Petržalka

Rekreačný pozemok | Dolnozemská cesta | 3,000 m²

dateOfPublished17.02.2026 dateOfmodified13.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Petržalka

150 €/m2 150 €/m2

Predaj stavebného pozemku 970 m2 v Jarovciach

reality Bratislava-Jarovce

Pozemok pre rodinné domy | Trnková | 970 m²

Ponúkame na predaj pekný stavebný pozemok v Jarovciach s rozlohou 970 m2 na Trnkovej ul. Pozem

dateOfPublished17.02.2026 dateOfmodified13.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

450,000 € 464 €/m²

Prenájom skladu 34 m2 na Tomášikovej ul.

reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Tomášikova | 34 m²

Prenájom skladu na Tomášikovej ul.: Výmera: 34 m2 (k dispozícii sú väčšie a menšie výmery) p

dateOfPublished14.05.2026 dateOfmodified14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

5.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Klimatizovaná kancelária 42 m2 na Tomášikovej ul.

reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 42 m²

Prenájom kancelárie na Tomášikovej ul.: Výmera: 42 m2 (k dispozícii sú väčšie a menšie výmer

dateOfPublished14.05.2026 dateOfmodified14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac