Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Office

Stará Vajnorská 11 831 04 Bratislava
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

offers.content.read.more

57 agency.list.results agency.detail.offers

DIRECTREAL|4 izbový bungalov s veľkorysým pozemkom 880 m2

reality Pusté Úľany

Rodinný dom | Poroská | 96 m²

Directreal Office - Na predaj ponúkame 4-izbový bungalov, ktorý prirodzene spája pokoj vidiec

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Pusté Úľany

259,000 € 2698 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Prémiový pozemok 1215 m2 so všetkými IS a južnou orientáciou

reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Rezidenčná | 0 m²

Directreal Office - V exkluzívnej časti golfového rezortu v Hrubej Borši, na línii jamiek 16–1

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

261,000 €

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Pozemok vo Svätom Jure - časť Kúpeľné , 2708m2, šírka 25m, pozemok vhodný na záhradníctvo

reality Svätý Jur

Orná pôda | Neuvedená | 2,708 m²

Directreal Office - Predaj pozemku vo Svätom Jure - lokalite Kúpeľné o výmere 2 708m2. V blí

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

18 €/m2 18 €/m2

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|PRENÁJOM S ENERGIAMI, INTERNETOM A TELEVÍZIOU 1 IZBOVÝ BYT NA TUPOLEVOVEJ ULICI V BA PETRŽALKE

reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Tupolevova | 25 m²

Directreal Office - Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 1 – izbový byt o rozlohe 25 m2. Byt b

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

260 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Prenájom 275m2 kancelárskych priestorov

reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Slovnaftská | 275 m²

Directreal Office - Ponúkame na prenájom samostatný kancelársky celok o výmere 275m2 v Bratisl

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Predaj obchodného priestoru, 95m2, vlastné kúrenie,

reality Bratislava-Karlova Ves

Obchodné priestory | Kresánkova | 95 m²

Directreal Office - Exkulzívne predávame obchodný priestor na Kresánkovej ulici v BA -Karlove

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Karlova Ves

169,000 € 1779 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Prenájom lukratívneho areálu 4564m2, na Panónskej ceste v Bratislave Petržalke, aj po častiach

reality Bratislava-Petržalka

Skladový objekt | Panónska | 0 m²

Directreal Office - Prenájom areálu o výmere 4564m2 na Panónskej ceste Bratislave Petržalke -

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

8,000 €/mesiac

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Obchodný priestor na Račianskom mýte - bývalý ,,POKROK, 360m2, možnosť rozdelenia na cca 240m2 + 120m2

reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 360 m²

Directreal Office - Prenájom obchodného priestoru na prízemí o výmere 360m2 na Račianskom mýt

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

18.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Prenájom kancelárií pri OC VIVO od 22m2 ( Poluse)

reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 22 m²

Directreal Office - Prenájom kancelárií vo výbornej lokalite pri obchodnom dome Vivo ( Polus)

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Prenájom skladu 615,43m2 + kancelárie, soc. zázemie 48,64m2, prístup rampa

reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 615.43 m²

Directreal Office - Prenájom skladových priestorov 615.43m2 zo zázemím na Starej Vajnorskej v

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

5.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Predaj priestorov 1281m2 na Račianskej ulici, dve telocvične + polosuterén

reality Bratislava-Rača

Objekt pre obchod | Račianska | 1,281 m²

Directreal Office - Ponuka nebytových priestorov s celkovou výmerou 1281m2 na prestížnej Račia

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

896,700 € 700 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Prenájom skladovo - výrobných priestorov 400m2

reality Ivanka pri Dunaji

Skladový objekt | Polovnícka | 400 m²

Directreal Office - Prenájom murovaných skladovo výrobných priestorov o výmere 400m2. Lokali

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na prenájom Ivanka pri Dunaji

4.17 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Výborná príležitosť! Zariadený obchodný priestor 36,3m2, frekventovaná ulica, veľké výklady.

reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Vrankunska | 36.3 m²

Directreal Office - Predaj obchodného priestoru 36,3m2 na prízemí v projekte DOLCE VITA. Vďaka

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

93,472 € 2575 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Prenájom zariadených kójí na masáž a pedikúru

reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Vetvárska | 12 m²

Directreal Office - Prenájom zariadených kójí na masáž a pedikúru v Bratislave - Podunajskýc

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

300 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Predaj investičného pozemku na malopodlažnú bytovú zástavbu v Stupave 3271m2

reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 3,271 m²

Directreal Office - Predaj investičného pozemku v Stupave o výmere 3271m2. Lokalita: Nad Lesn

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

100 €/m2 100 €/m2

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|2,5-izbový nízkonákladový zariadený byt s vlastným kúrením, priestrannou loggiou a parkovaním na súkromnom pozemku

reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 56 m²

Directreal Office - Vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj tento príjemný 2,5 - izbový nízko

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

234,900 € 4195 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Moderný 3-izbový byt v projekte Greenvia – možnosť kúpy 2 garážových státí.

reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Pri Vapenickom potoku | 81 m²

Directreal Office - Priestranný a svetlý 3-izbový byt v obľúbenom projekte Greenvia ponúka nad

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

329,900 € 4073 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

DIRECTREAL|Rača - Potočné, platné stav.povolenie pre RD na pozemku o veľkosti 654 m2, všetky IS a môžete začať stavať....

reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Pod zemným vrchom | 654 m²

Directreal Office - V novovybudovanej časti RAČA - POTOČNÉ Vám ponúkam na predaj stavebný poze

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

499,000 € 763 €/m²

DIRECTREAL|Staveb.pozemok 976 m² so šírkou 20m a všetkými IS – pôvodná časť Bernolákovo

reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Tabakova | 976 m²

Directreal Office - V pôvodnej časti obce Berolákovo ponúkame na predaj stavebný pozemok, na k

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

299,000 € 306 €/m²

DIRECTREAL|Klimatizovaný 4 izbový byt 100m2 s balkónom, záhradkou 101m2 a veľkou garážou na Kramároch Magurskej ul v Bratislave

reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Magurská | 100 m²

Directreal Office - Pozrite si virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=myRu1C8

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,900 € 4499 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

DIRECTREAL|Klimatizovaný priestor s 2 parkovacími miestami na ulici Zadunajská cesta v BA Petržalka

reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Zadunajská cesta | 80 m²

Directreal Office - Ponúkame na prenájom kancelársky priestor s rozlohou 80,00 m², ktorý sa na

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Útulný zrekonštruovaný a zariadený bytík, stačí sa nasťahovať!

reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Slatinská | 35 m²

Directreal Office - Vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj tento príjemný zrekonštruovaný 1

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

149,900 € 4283 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Dvojgeneračný 6-izbový rodinný dom s ďalším stavebným pozemkom

reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Zelená | 290 m²

Directreal Office - S radosťou vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj tento priestranný dv

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

399,000 € 1376 €/m²

DIRECTREAL|Orná pôda o veľkosti 44 473 m2 v k.ú.STUDENÉ, Most pri Bratislave

reality Most pri Bratislave

Orná pôda | Studené | 44,473 m²

Directreal Office - Ponúkame na predaj rozsiahly súvislý celok ornej pôdy o výmere 4,47 hektár

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

1,111,825 € 25 €/m²