Direct Real, spol. s r.o.

Directreal for Life

Komárňanská 266 947 01 Hurbanovo
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

offers.content.read.more

27 agency.list.results agency.detail.offers

DIRECTREAL|Na prenájom MODERNÁ prevádzková budova o ploche 1300 m2 vhodná na SKLAD, OBCHOD, SLUŽBY, VÝROBU vzdialená 15 min. od Nový Zámkov

reality Nové Zámky

Skladový objekt | 15 min od NZ | 1,300 m²

Directreal for Life - Na domovskej stránke DirectReal pod ID:474663 nájdete 20 fotografií tej

dateOfPublished27.02.2025 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

3,000 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|ZNÍŽENÁ CENA! Na predaj čiastočne rekonštruovaný 4-izb.dom s NOVOU STRECHOU, terasou a GARÁŽOU na pozemku 735 m2 v Pribete. EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!

reality Pribeta

Rodinný dom | Pribeta | 251 m²

Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!! Na domovskej stránke DirectReal pod ID:175758 ná

dateOfPublished12.11.2025 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Pribeta

96,600 € 385 €/m²

DIRECTREAL|MEŠTIANSKA VILA aj PREDAJŇA 568m2 na predaj,POZEMOK 4349 m2 vhodný aj na VÝSTAVBU rodinných domov LEN 15 min.od NZ...EXKLUZÍVNE IBA U NÁS

reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 588 m²

Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!! Na domovskej stránke DirectReal pod ID:171905 ná

dateOfPublished05.08.2024 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

229,999 € 391 €/m²