3-izbový pražský byt pri Novej nemocnici, Ipeľská ulica

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ipeľská | 55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt pražského typu na Ipeľskej ulici na sídlisku Terasa

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,900 € 3907 €/m²

Top
Top

CreeX Reality - Priestranný, zariadený, svetlý 3-i byt s bezproblémovým parkovaním - Cottbuská - KVP Košice

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Cottbuská | 81 m²

CreeX Reality a Ing. Matúš Jarný vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

214,900 € 2653 €/m²

Top
Top

3 izbový byt, Košice I - Sever, ul. Hlinkova

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Hlinkova | 64.5 m²

Ponúkame na predaj tehlový 3 izbový byt, Košice I - Sever, 64,50 m2, 2.p., balkón, výťah. Byt j

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 3488 €/m²

Top
Top

3 izbový byt s výhľadom a veľkým šatníkom

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Československej armády | 72 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Staré Mesto, na ulici Českosl

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 3458 €/m²

Top
Top

3+kk byt – WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Nezadaná | 67.45 m²

WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

330,900 € 4906 €/m²

Top
Top

3i, OV, 67m2, loggia, Terasa, Obrody, nová rekonštrukcia

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ulica Obrody | 67 m²

Spoločnosť Impulz Real a Lucia Talianová vám predstavujú mimoriadne obľúbenú ponuku bývania, kt

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

255,000 € 3806 €/m²

člen NARKS
Top
Top

TOP CENA - ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT BEZ INVESTÍCII

Reality Košice-Šaca

3 izbový byt | - | 63 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám exkluzívne ponúka na predaj novo a

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

134,970 € 2142 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3 izb. BYT v novostavbe 2x balkón a 2x garážové park. miesto

Reality Košice-Košická Nová Ves

3 izbový byt | Zelená Stráň 2 | 64.21 m²

Tento byt si zaslúži Vašu pozornosť! Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ kompletne zariadený 3

Publikované: 05.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Košická Nová Ves

350,000 € 5451 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusný smart 3-izbový byt s klimatizáciou na Juhu

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Ostravská | 66 m²

Ing. Katarína Čomová, PhD. a RR reality ponúka na predaj moderný 3-izbový smart byt na ulici Os

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

254,000 € 3848 €/m²

REZERVOVANÉ 3 izbový byt 56m2+6m loggia, Terasa-Michalovská

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Michalovská | 56 m²

*** REZERVOVANÉ *** Ing. Dávid Šomodský a RR reality Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na preda

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

188,790 € 3371 €/m²

Na predaj 3-izbový byt na Jazere, pražský typ

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Rovníková | 57 m²

Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúka na predaj 3-izbový byt na Rovníkovej ulici v mes

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

189,500 € 3325 €/m²

! REZERVOVANÉ ! Predaj prémiový smart 3-izb. byt, novostavba, 112m2, terasa

Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúka na predaj luxusný a dizajnový 3-izbový smart byt

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Košická Nová Ves

315,350 € 4778 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v širšom centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Haviarska | 65 m²

Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukc

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

227,000 € 3492 €/m²

Na predaj veľký 3-izbový byt s balkónom,širšie centrum Košíc

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Južná trieda | 74 m²

Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v širšom cent

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

224,000 € 3027 €/m²

Na predaj 3-izbový byt po novej rekonštrukcii blízko centra

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Jakobyho | 54 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

223,900 € 4146 €/m²

3-izbový byt s výhľadom, komorou a šatníkom, Košice - Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | - | 62.77 m²

☀️ Slnečný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom a vlastným fitkom (Košice – Furča) Hľadáte bý

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

195,000 € 3107 €/m²

3 izb. byt, Jánošíkova, Juh, 68m2, čiast. rek., Košice IV

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Jánošikova | 68 m²

Na predaj 3 izb. byt na ulici Jánošíkova v Košiciach, vyhľadávana lokalita a to blízko centra

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

239,990 € 3529 €/m²

3 izb. byt 58 m2, ul. Kysucká, Západ Terasa Košice II.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Kysucká | 58 m²

Ponúkame na predaj 3 izb. byt pražského typu o výmere 58 m2 na sídlisk Terasa, MČ Západ, ulica

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

207,000 € 3569 €/m²

Krásný 3 izbový byt, 78m2, Talinská ul., Košice

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | - | 78 m²

Solidreal exkluzívne ponúka na predaj krásný 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorý sa

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

257,500 € 3301 €/m²

3-izbový byt + mezonet, 140 m2, tehla, Košice Jilemnického

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Jilemnického | 140 m²

Ponúkame na predaj pekný veľký 3-izbový byt v lokalite Košice Staré Mesto na Jilemnického ulici

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

325,000 € 2321 €/m²

3-izb KVP Hemerková, OV, 78m2, rekonštrukcia, balkón, 3.p

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Hemerkova | 78 m²

Vo vyhľadávanej lokalite sídliska KVP Vám ponúkam veľký rekonštruovaný 3-izbový byt na Hemer

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

239,000 € 3064 €/m²

Novinka
Novinka

Rezervovaný - ČORDÁKOVA ul. - KVP 3 izbový byt 70 m² Pekná lokalita

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Čordákova | 68.3 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na ul. Čordákova

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

195,000 € 2855 €/m²

REZERVOVANÉ - 3 izbový byt, Košice Západ, Terasa, ul. Gudernova,

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Gudernova | 55 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Terasa, na Gudernovej ulici v Košiciac

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

179,900 € 3271 €/m²

3 izb.byt, 66m2, Muškátova ul, Západ-Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Muškátová | 66 m²

Prečo je tento byt TÁ PRAVÁ VOĽBA? TOP LOKALITA: Bývanie v samom srdci Terasy – len pár kroko

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

212,000 € 3212 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23063)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie