(JuX18TVBJvdi) Aktualizovaný: 13. 09. 2023 1. publikácia: 13. 09. 2023

Znižená cena- Krásny 4 izbový rodinný dom Pečeňany

Pečeňany • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

203 000 € 1692 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
120 m²

Plocha pozemku:
0 m²
Info
MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj krásny 4 izbový rodinný dom v obci Pečeňany na nádhernom slnečnom pozemku o rozlohe 1501m².
Nehnuteľnosť je postavená kombináciou pálenej tehly a kvádrov a má jedno obytné podlažie a suterén – v suteréne sú pivnice a dvojgaráž s montážnou jamou. Zastavaná plocha domu je 141 m² a úžitková plocha domu je cca 120 m².

Dispozícia domu: do domu sa vstupuje cez široké schodisko: nasleduje vstupná chodba, napravo hosťovská izba , kúpeľňa so sprchovým kútom a wc, schodisko do pivnice, naľavo krásna slnečná obývačka s výstupom na balkón. Oproti chodbe je veľká jedáleň z ktorej je otvorený vstup do kuchyne a naľavo spálňa.

Rodinný dom je podpivničený a nachádza sa tu: kotolňa, práčovňa, letná kuchyňa, špajza, pivnica a dvojgaráž s montážnou jamou.

Nehnuteľnosť je napojená na inžinierske siete: verejný vodovod, elektriku 220V aj 380V. Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom kotla na tuhé palivo. Vodu ohrieva elektrický bojler. Odpad je riešený žumpou. Na pozemku sa nachádza studňa.

Dom prešiel rekonštrukciou: nová strecha, výmena plastových okien, vchodových dverí, interiérové dvere, rekonštrukcia kúpeľne, sprchový kút, nová dlažba na chodbe a plávajúca podlaha v miestnostiach, elektrický krb v obývačke, prepojenie kuchyne s jedálňou, vybudovanie terasy, obklad spodnej časti domu a komína.

Výhodou tejto nehnuteľnosti sú priestranné slnečné izby, nízke mesačné náklady ( 203 000 € elektrika a 7€ voda mesačne na 2 osoby).
Krásna, veľká slnečná záhrada ponúka súkromie, možnosť relaxu, záhradkárčenie, poprípade možnosti pre realizáciu domáceho majstra. Na pozemku sa nachádza prístrešok na drevo a záhradné náradie. Je tu vybetónovaná terasa s dlažbou kde stačí dať sedenie a užívať si jarné slniečko. Vďaka ovocným stromom a kríkom môžete mať zásobu vitamínov po celý rok, na pozemku sa nachádzajú aj okrasné kríky a veľa kvetov. Za pozemkom tečie potok.

Obec Pečeňany sa nachádza len 6,3km od okresného mesta Bánovce n/Bebravou kde je kompletná občianska vybavenosť, 15km od Partizánskeho, 19km od Topoľčian a 34km od Trenčína. V obci je materská škola, obchod, pohostinstvo, detské a futbalové Ihrisko. Prídite sa pozrieť a vytvorte si čarovný domov v tejto malebnej dedinke.

V prípade financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotéky Vám s vybavením hypotéky rada pomôžem. Kúpna cena zahŕňa komplet právny, hypotekárny servis a celý kúpno-predajný proces.

V prípade záujmu o bližšie informácie a obhliadku tejto nehnuteľnosti volajte:

Daniela Bronišová
realitný a úverový poradca
0914700782

mail: bronisova@mavinn.sk
www.mavinn.sk
ß
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
120 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Druh domu:
Klasický dom

Prechodová izba:
Nie
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Daniela Bronišová

MaVinn s.r.o.

09147007...0914700782 zobraziť číslo

MaVinn s.r.o.

Rybany 401 • 95636, Rybany (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

203 000 € 1692 €/m²

Kontakt na predajcu

Daniela Bronišová

MaVinn s.r.o.

09147007...0914700782 zobraziť číslo