(JuYbh0issRO) Aktualizovaný: 26. 01. 2023 1. publikácia: 24. 01. 2023

Zariadený rodinný dom - Cinobaňa ID 2189

Cinobaňa
Cinobaňa • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

46 000 € 622 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
74 m²

Plocha pozemku:
470 m²
Info

Ponúkame Vám na predaj hneď obývateľný, zariadený domček v malebnej obci Cinobaňa. Ponúkaný dom je postavený z váľku v 50.rokoch. V lete 2022 sa realizovala prevažne v interiéri kompletná rekonštrukcia. Obytná plocha domu je 74 m2. Celková výmera pozemku vrátane zastavanej plochy je 470 m2, z čoho dvor 341m2 je spoločný prechodný k susednému domu (ktorý je využívaný ako víkendová chalupa). Dom je priamo spojený so susedným domom.


Dom tvorí : chodba, priestranná kuchyňa, kúpeľňa s WC a dve izby. Rekonštrukcia bola zameraná na kvalitu, vymenené bolo takmer všetko. Dom je od podlahy zaizolovaný tepelne i proti vlhkosti. Vymenené boli kompletne rozvody elektriny, vody, odpadu. Namontované nove PVC okná, dvere, podlahy dlažby, sanita. Inštalácia klimatizácie, v neposlednom rade štýlový napínaný, izolovaný strop. Vykurovanie je zabezpečené elektrickými konvektormi, tuhým palivom aj klímou. Ohrev vody zabezpečuje elektrický bojler. Dom je napojený na obecný vodovod, kanalizáciu, elektrinu. V prípade záujmu je možnosť napojenia aj na plyn vedený ulicou. Čo sa týka exteriéru, dom má pôvodnú zachovalú strechu, fasáda je nová z prednej časti domu. okolie domu je pod kamerovým systémom.


Nehnuteľnosť sa predáva zariadená. Čo znamená : priestranná kuchynská linka, sporák s rúrou, umývačka riadu, chladnička, práčka, nábytok. Zariadenie je nové s minimálnym používaním. Taktiež majiteľ predajom ponecháva PVC okno, dvere plánované do let. kuchyne, sedenie do altánku, zostatkový materiál ako dlažba a iné.


Na dvore sa nachádza letná kuchyňa, garáž, nový altánok. V letnej kuchyni je zavedená nová elektroinštalácia. 


Dom je možné obývať celoročne ako i rekreačne, či chalupárčenie. Je ihneď voľný, v osobnom vlastníctve, bez tiarch.


Obec Cinobaňa má slušnú občiansku vybavenosť (obchody, zdravotné stredisko, materská a základná škola) dobrú dostupnosť autobusovou dopravou do mesta Lučenec, zároveň je obec obklopená krásnou okolitou prírodou, s priľahlými lesmi na prechádzky aj hubárčenie. Pomerne blízka vzdialenosť je do mesta Poltár 18 km a do mesta Lučenec 16 km. Energetický certifikát nebol dodaný. Bližšie informácie Vám poskytne Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle 0948 773 380.

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
74 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Prechodová izba:
Nie

Plocha pozemku:
470 m²
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Ing. Miroslav Jurík

MAKRO REALITY, s.r.o.

0948773380 zobraziť číslo

MAKRO REALITY, s.r.o.

Štvrť M. R. Štefánika 13 • 98401, Lučenec
Celá ponuka spoločnosti

46 000 € 622 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Miroslav Jurík

MAKRO REALITY, s.r.o.

0948773380 zobraziť číslo