(Ju4jk-i9l1r) Aktualizovaný: 06. 02. 2023 1. publikácia: 06. 02. 2023

Výstavba luxusnej novostavby 4izb. rodinného domu s bazénom s technológiou pre náročného klienta

Senec
Senec • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

255 000 € 1848 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
138 m²

Plocha pozemku:
0 m²
Info
Ponúkame na predaj výstavbu novostavby luxusného 4 izbového rodinného domu s garážou a bazénom priamo od developera. Tento jedinečný rodinný dom je možné realizovať na Vašom rovinatom pozemku.
Rodinný dom pozostáva dispozične z predsiene, presvetlenej priestrannej obývačky s jedálňou a kuchyňou, špajze so vstupom z kuchyne, dvoch detských izieb , spálne so šatníkom (v šatníku bude spravená predpríprava na sprchu v prípade ak by majiteľ chcel samostatnú kúpeľňu zo spálne), kúpeľne, samostatnej toalety spojenej s technickou miestnosťou, garáže pre jedno osobné vozidlo. K domu bude realizovaná veľká terasa a  parkovacie státie hneď vedľa domu.
 
Rodinný dom: Ako murivo bude použitý Ytong. Krytina Bramac. Kúrenie bude riešené ako plynové podlahové s plynovým kotlom. Okná a dvere budú osadené plastové s izolačným 3-sklom s predprípravou na exteriérové žalúzie. El. garážová brána. V dome bude urobená predpríprava na klimatizáciu a tiež na kamerový systém. Výmery miestností celkom 162,39m2 (Zádverie 6.06m2, Chodba 14.14m2, Kúpeľňa 5.23m2, Šatník 4.55m2, Izba 1 11m2, Izba 2 13.44m2, Izba 3 12.48m2, Obývačka + kuchyňa + jedáleň 47,29m2, Špajza 2,40m2, Technická miestnosť + toaleta 3,80m2, Garáž 24 m2, Terasa 18 m2 
 
Bazén:
Rozmery (5m x 3m x 1,5 m); K bazénu prináleží aj  technológia : Filtrácia spolu s bez-údržbovou technológiou pre slanú vodu (udržiava čistú vodu bez použitia chemických prípravkov), osvetlenie bazénu, 2x trysky v bazéne.
Pri bazéne bude vymurovaná samostatná  šachta v ktorej sa nachádza technológia k bazénu. 
 
Dom sa predáva v štádiu ŠTANDARD:
Interiér: dokončené kúrenie, rozvody, siete, sadrokartóny, sádrové omietky, steny vymaľované na bielo, parkety (možnosť výberu z viacerých farieb), interiérové dvere, vypínače, zásuvky
Exteriér: dokončená bude fasáda (možnosť výberu z viacerých prevedení a farieb, bazén, šachta s technológiou na bazén , komplet dokončená dlažba okolo bazénu a pred domom (možnosť výberu z viacerých farieb), dokončená terasa a úpravy okolo celého domu.
 
Rodinný dom je možné po dohode dokončiť za príplatok na kľúč (realizáciu komplet krbu, dokončenie komplet kúpeľne, kuchynskej linky so vstavanými spotrebičmi a osadenie exteriérových žalúzií a mnoho iného podľa požiadaviek klienta).
Uvedené sú vizualizácie a tiež fotky už postaveného domu tohto typu developerom. Dom ale môže byť prispôsobený požiadavkám klienta. Uvedená cena nezahŕňa pozemok, na ktorom bude dom postavený.  Pozemok vhodný na výstavbu musí byť vo vašom vlastníctve alebo je potrebné ho kúpiť samostatne. Dokončenie rodinného domu vrátane terénnych úprav prebehne do 10 mesiacov od podpisu Rezervačnej zmluvy.
 
Informácie ohľadne financovania poskytneme telefonicky. V cene je zahrnutý kompletný právny, notársky servis a poplatok za vklad kúpnej zmluvy do katastra.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
138 m²

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Druh domu:
Rodinná vila

Prechodová izba:
Nie

Zastavaná plocha:
162 m²
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Promi Real s.r.o.

Promi Real s.r.o.

0918586578 zobraziť číslo

Promi Real s.r.o.

Námestie Slobody 4744/23A • 92601, Sereď (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

255 000 € 1848 €/m²

Kontakt na predajcu

Promi Real s.r.o.

Promi Real s.r.o.

0918586578 zobraziť číslo