RE0004144-20-000029 (175)

Vo výhradnom zastúpení majiteľa / predaj veľký dvojgeneračný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Kopánka

Cena na vyžiadanie

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE
Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Celková úžitková plocha:
290 m²

Výmera pozemku celkom:
856 m²
Ulica:
Nezadaná

Mesto:
Trnava

Štát:
Slovenská republika
Aktualizovaný: 21. 10. 2020 1. publikácia: 12. 10. 2020
Hľadáte pekný rodinný dom v lukratívnej časti Kopánka bez nutnosti ďalších investícií? Máme pre vás priestranný 8 izbový rodinný dom. Veľkosťou a dispozíciou je vhodný pre trvalé bývanie viacčlennej rodiny. Nehnuteľnosť je taktiež vhodná na podnikanie (sídlo firmy s bytom, ambulancie, spoločenskej organizácie apod.)


Bývanie v tomto dome prináša všetky výhody života v rodinnom dome s krásnou okrasnou a úžitkovou záhradou a zároveň oceníte bývanie priamo v meste.


Dom je postavený na veľkom pozemku o výmere 856m², ktorý je rozdelený na 2 časti. V prvej časti je situovaná krásna trávnatá plocha spojená s oddychovou zónou, v druhej časti je úžitková záhradka s prijemným miestom na odpočinok pod veľkou čerešňou. Touto vynikajúcou dispozíciou rozmiestnenia pozemku si budete vedieť vychutnať bývanie ako na dedine avšak so všetkými výhodami mesta.


K domu prislúchajú 2 samostatne stojace garáže s posuvnými bránami a záhradný domček s prekrytým sedením.


Rodinný dom pozostáva zo suterénu (1.podzemné podlažie - 90m²), prízemia (1.nadzemné podlažie - 100m²), prvého poschodia (2.nadzemné podlažie - 100m²), podkrovia (3.nadzemné podlažie -100m²) a schodiska (10m²).


Nehnuteľnosť bola skolaudovaná v roku 1993 a v roku 2003 bola uskutočnená kompletná rekonštrukcia a prístavba podkrovia so samostatným schodiskom.


Suterén (1.podzemné podlažie) je pod celým pôdorysom domu a je rozdelená do niekoľkých miestností. V pivnici sa okrem iného nachádza plynový kotol a krb.


Prízemie (1.nadzemné podlažie) pozostáva zo vstupnej chodby, 2 samostatných izieb vrátane veľkorysej obývačky, veľkej jedálne, kuchyne, komory a sociálneho zariadenia. V obývacej miestnosti je umiestnený krb, ktorý dotvára príjemnú atmosféru domova. Celé prízemie je vybavené podlahovým kúrením. Z kuchyne je vstup na prekrytú terasu a do zadnej časti dvora.


Na prvom poschodí (2.nadzemné podlažie) sa nachádzajú 3 samostatne stojace izby, samostatná kúpeľňa a WC. Kúrenie je zabezpečené podlahovým kúrením. Zo všetkých izieb je vstup na samostatné lodžie.


Podkrovie (3.nadzemné podlažie) je užívané ako samostatná bytová jednotka so samostatným plynovým kotlom a oddeleným vstupom zo schodiska. V podkroví sa nachádzajú 3 izby, kuchyňa s komorou, samostatná kúpeľňa a WC. Kúrenie je zabezpečené radiátormi. Z každej izby je vstup na samostatnú lodžiu.


Samozrejmosťou sú všetky inžinierske siete v dome (plyn, elektrika, kanalizácia, mestská voda, vykurovanie - dva samostatné kotly).


Nehnuteľnosť na prízemí je vybavená zabezpečovacím pohybovým systémom a videovrátnikom. Komfort a exkluzivitu ponúkanej nehnuteľnosti dopĺňa 26m hlboká studňa so zavlažovacím systémom. Za vstupnou elektricky ovládanou bránou je možnosť ďalšieho parkovania pod zastrešeným priestorom pre 3-4 autá.


Výhodou nehnuteľnosti je aj blízkosť obchvatu a rýchleho napojenia na diaľnicu , kompletná občianska vybavenosť vrátane materskej a základnej školy, niekoľkých nákupných centier, športových ihrísk a centra mesta.


V cene nehnuteľnosti:
sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis,prehlásenie energií z pôvodného na nového majiteľa / elektrika, plyn, voda pri dome/ vyhotovenie odovzdávacieho protokolu/,sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 248 638.
Prečítať viac

Charakteristika

Plocha obytnej časti: 290 m²
Stav nehnuteľnosti: kompletná rekonštrukcia
Forma vlastníctva: osobné
Kvalitatívny štandard: RD z klasických materiálov
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Kontakt na predajcu

Ing. Blažena Fóková

+421 948 207 507 Zobraziť číslo

Territory Property, s. r. o.

Territory Property, s. r. o.

Ponuky spoločnosti: 79

Kapitulská 461/19
91701, Trnava (SK)

Cena na vyžiadanie

Ing. Blažena Fóková

Territory Property, s. r. o.

+421 948 207 507 Zobraziť číslo