Odstúpenie zabehnutej kaviarne/baru na Kazanskej ulici so všetkým zariadením a vybavením, POLE POLE, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Iný priestor | Kazanská | 200 m²

Odstúpenie zabehnutej kaviarne/baru na Kazanskej ulici, POLE POLE, Podunajské Biskupice. Veľ

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 15.04.2025
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

89,900 € 450 €/m²

Predaj zariadenej Novostavby 3-izbového bytu s balkónom, záhradou a vlastným parkovaním, ul. Rezavková, Hamuliakovo

Reality Hamuliakovo

3 izbový byt | Rezavková | 90.9 m²

Predaj zariadenej Novostavby 3-izbového bytu s balkónom, záhradou a vlastným parkovaním, ul. Re

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Hamuliakovo

259,900 € 2859 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

4 izb. byt, Trenčianska ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trenčianska | 67.13 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, TRE

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,900 € 4840 €/m²

na prenájom 3 izb. byt, Medená ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 74.05 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na prenájom 3 izbový byt v Starom Meste, MEDENÁ ul

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,149 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Projekt Tymiánová: Predaj 2- podlažného 4-izbového rodinného domu s dvomi parkovacími miestami na ulici Tymiánová, BA II -Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Tymiánová | 107 m²

Predaj 2 podlažného 4-izbového rodinného domu na ulici Tymiánová, BA II -Vrakuňa. Zastavaná plo

Publikované: 11.11.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

329,900 € 2663 €/m²

na prenájom zrekonštruovaná garsónka, ONDAVSKÁ ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Ondavská | 21.05 m²

Bývajte v kompletne zrekonštruovanej garsónke v Ružinove, ONDAVSKÁ ul. INFO O BYTE A BYTOVOM D

Publikované: 27.06.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

570 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

zaujímavý, viacúčelový rodinný dom, Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Veterná | 476 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj ZAUJÍMAVÝ rodinný dom v Ivanke pri Dunaj

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

539,900 € 1134 €/m²

3 izb. byt, Mesačná ul. - zrekonštr. podľa Vašich predstáv

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mesačná | 76 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Ružinove – časť Ostredky,

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 3946 €/m²

1 izb. byt, STARÉ ZÁHRADY

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Staré záhrady | 31.09 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Ružinove, ul. STARÉ ZÁHRA

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

164,990 € 5307 €/m²

Priestranný 3,5 izbový byt ŠTETINOVA ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Štetinova | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3,5 izbový byt s terasou, ŠTETINOVÁ ul. v Starom Meste – čas

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,990 € 4700 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov na začiatku Bratislavy, Tuhovská ulica

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Tuhovská | 60.8 m²

Prenájom kancelárskych priestorov na začiatku Bratislavy, Tuhovská ulica, BA III- Vajnory. Rozl

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Tuhovská | 19.27 m²

Prenájom kancelárskych priestorov na začiatku Bratislavy, Tuhovská ulica, BA III- Vajnory. K di

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Predaj 2- podlažného 4-izbového rodinného domu s tromi parkovacími miestami na ulici Tymiánová, BA II -Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Tymiánová | 107 m²

Publikované: 11.11.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

479,900 € 3364 €/m²

Predaj záložne v obchodnom centre Jantár, ul. Bieloruská, BA II - Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Bieloruská | 24 m²

Predaj záložne v obchodnom centre Jantár, ul. Bieloruská, BA II - Podunajské Biskupice. Veľk

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 08.03.2024
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

123,000 € 5125 €/m²

prenájom garáž. státia, JÉGEHO ALEJ

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Jégého | 14.25 m²

Ponúkame na prenájom garážové státie v Ružinove - Nivy, Jégeho ul. Garážové státie sa nachádza

Publikované: 29.11.2023 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

90 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

novo zrekonštr. 1 izb. byt, PODUNAJSKÁ ul.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podunajská | 21.34 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v 9 ročnej NOVOSTAVBE v Pod

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

147,900 € 6931 €/m²

2 izb. byt, EXNÁROVA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Exnárova | 51 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v Ružinove, EXNÁROVA ul. B

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4704 €/m²

1 izb. byt, Kazanská ul. po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 34.2 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Podunajských Biskupiciach

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

169,990 € 4970 €/m²

Na prenájom 4 izb. byt, Tomášikova ul. - Omnia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Tomášikova | 95.8 m²

Ponúkame na prenájom 4 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt má výmeru 95,80 m2 +

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Poď si užiť jar na Donovaly

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Ponúkame ubytovanie v priestrannom, zariadenom apartmáne s výmerou 60 m², nachádzajúci sa v zná

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Donovaly

145 €/deň 2 €/deň/m²

na prenájom 2 izb. byt v novostavbe, TESLOVA ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Teslova | 64.29 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt v nízko podlažnej NOVOSTAVBE bytového dom

Publikované: 14.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

nebytový priestor, SEDMOKRÁSKOVA ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Sedmokrásková | 10.6 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor vo vyhľadávanej lokalite Ružinova, v blízkosti obchodného

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

40,000 € 3774 €/m²

nebytový priestor, SEDMOKRÁSKOVA ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Sedmokrásková | 10.6 m²

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

40,000 € 3774 €/m²

4 izb. byt, Tranovského ul. po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Tranovského | 75.43 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktor

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

285,000 € 3778 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie