HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu 2 izbový byt v Banskej Bystrici podmienka: - balkón - čiastočná rekonštrukcia -

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

165,000 € 165000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu 3 izbový byt v Banskej Bystrici podmienka: - balkón - čiastočná rekonštrukcia -

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

165,000 € 165000 €/m²

Rodinné bývanie s priestorom navyše – 3,5 izbový byt s výťahom Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 81 m²

Leaders & Partners ponúka na predaj priestranný a dispozične veľmi dobre riešený 3,5-izbový byt

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

169,900 € 2098 €/m²

4-izbový byt, Liptovský Mikuláš - Podbreziny

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Kemi | 79 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt v Liptovskom Mikuláši, časť Podbreziny s krásnymi výhľadmi.

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

163,000 € 2063 €/m²

člen NARKS

Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Dubové

Reality Dubové

Orná pôda | 29,500 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu a trvalý trávny p

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dubové

0.8 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Borský Svätý Jur 3

Reality Borský Svätý Jur

Orná pôda | 12,500 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Borský Svätý Jur

1.3 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy Drietoma

Reality Drietoma

Orná pôda | 5,500 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu v katastrálnom úz

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Drietoma

1 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Sebedražie

Reality Sebedražie

Orná pôda | 18,500 m²

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Sebedražie

0.9 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Malé Trakany

Reality Malé Trakany

Orná pôda | 5,000 m²

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Malé Trakany

0.45 €/m2 0 €/m2

Predaj ornej pôdy a trvalého trávneho porastu Tuhrina