2 - IZBOVÝ BYT KOŠICE / MIKOVÍNIHO

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Mikovíniho | 54 m²

Ponúkame Vám na predaj prakticky riešený 2-izbový byt (54 m²) vo vyhľadávanej lokalite Košice –

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

159,000 € 2944 €/m²

DIAMOND HOME s . r. o. ponúka Vám na predaj 3 -izbový rodinný dom s garážou a vedľajšími stavbami a pekným veľkým upraveným pozemkom v obci Doľný Štál.

Reality Dolný Štál

Rodinný dom | 131.4 m²

DIAMOND HOME s . r. o. ponúka Vám na predaj 3 -izbový rodinný dom s garážou a vedľajšími stavba

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dolný Štál

149,990 € 1141 €/m²

Rekreačná chata s panoramatickým výhľadom na vrch Sitno

Reality Banská Štiavnica

Chalupa, rekreačný domček | Boženy Slančíkovej - Timravy | 17 m²

V pokojnej a vyhľadávanej lokalite Banskej Štiavnice ponúkame na predaj trojpodlažnú rekreačnú

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Štiavnica

88,000 € 5176 €/m²

Na prenájom garsónka v historickom dome v centre mesta Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Garsónka | 1. mája | 17.93 m²

Ponúkame na prenájom garsónku nachádzajúcu sa na 2.poschodí v historickom bytovom dome v centre

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

420 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Krásny, priestranný 5i RD 243m2, s balkónom, terasou, garážou a záhradou

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | 180 m²

EXPAT EXPERTS |Krásny a priestranný 5i RD 243 m2, s balkónom, terasou, garážou a veľkou záhrado

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Kvetoslavov

1,590 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Jednoizbový byt, Sotina, Senica

Reality Senica

1 izbový byt | 32 m²

1-izbový byt v obľúbenej časti Senice – Sotina Ideálne štartovacie bývanie alebo investícia

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senica

98,900 € 3091 €/m²

Na PREDAJ – Stračia pod Kalváriou, veľkometrážny 4-izbový exkluzívny mezonet s priestrannou terasou

Reality Nitra

4 izbový byt | Stračia | 113 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ako výhrad

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

NA PREDAJ KOMPLET ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT - TEPLICKÁ UL.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Teplická | 62.68 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbov

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

254,900 € 4067 €/m²

Prenájom 2i bytu Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Eduarda Wenzla 8 | 51 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka na prenájom nový moderný 2-izbový byt v mestskej časti Brati

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

830 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Posledný stavebný pozemok v projekte IBV Tomášov – Okružná

Reality Tomášov

Pozemok pre rodinné domy | Dunajská | 0 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka exkluzívne na predaj posledný stavebný pozemok v pokojnej ča

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Tomášov

159,990 €

člen NARKS

Pozemok 6029 m² – rekreačné využitie pri Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rekreačný pozemok | 6,029 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V RÁMCI REKREAČNEJ ZÓNY – POZEMOK V BERNOLÁKOVE PRI SENECKEJ CESTE (6029

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

16 €/m2 16 €/m2

člen NARKS

Moderný 3i byt na Fončorde prepojený so zeleňou

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Družby | 61.7 m²

ABC realitná exkluzívne ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v jednej z najžiadanejších lokalí

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

216,000 € 3501 €/m²

Mimoriadna zľava- Zabehnutá novostavba na skok do BB a ZV

Reality Lukavica

Rodinný dom | Lipová | 196 m²

ABC realitná exkluzívne ponúka na predaj moderný, nízkoenergetický rodinný dom v obľúbenej obci

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Lukavica

329,000 € 1679 €/m²

Nadštandardne zariadená 8-izbová vila aj pre 2 generácie

Reality Trebeľovce

Rodinný dom | Nezadaná | 324 m²

ABC realitná exkluzívne ponúka na predaj priestrannú vilu v kľudnej a bezpečnej obci Trebeľovce

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trebeľovce

229,000 € 707 €/m²

Rodinný dom v Podkoniciach

Reality Podkonice

Rodinný dom | Nezadaná | 97.1 m²

ABC realitná exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v Podkoniciach. Je ideálnou voľbou pre kaž

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Podkonice

165,000 € 1699 €/m²

Nadštandardný rodinný dom na Jazmínovej ulici, Zvolen

Reality Zvolen

Rodinný dom | Jazminová | 239.4 m²

ABC realitná exkluzívne ponúka na predaj poctivú a citlivo modernizovanú nehnuteľnosť v pokojne

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Zvolen

358,000 € 1495 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom, Zvolen

Reality Zvolen

Rodinný dom | Nezábudková | 210 m²

Rezidencia na Sarvaške vo Zvolene predstavuje vzácnu kombináciu prémiovej polohy a veľkorysej m

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Zvolen

569,000 € 2710 €/m²

Novostavba bungalovu v Lukavici len 10 minút od BB aj ZV

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 108 m²

ABC realitná exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4-izbového bungalovu v Lukavici. Táto ponuk

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

299,000 € 2769 €/m²

Novostavba RD Sliač Slnečnica – teraz veľmi výhodne

Reality Sliač

Rodinný dom | 114.5 m²

ABC realitná exkluzívne predstavuje: Nový dom vo výbornej lokalite teraz za dostupnú cenu. Získ

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Sliač

385,000 € 3362 €/m²

Stavebný pozemok v žiadanej lokalite Kováčová-zóna pri kúpeľoch

Reality Kováčová

Pozemok pre rodinné domy | 770 m²

ABC realitná Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť stavebný pozemok v kúpeľnej obci Kováčov

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Pozemky na predaj Kováčová

240,000 € 312 €/m²

Stavebný pozemok Sliač – 634 m², na skok Banská Bystrica aj Zvolen

Reality Sliač

Pozemok pre bytovú výstavbu | 634 m²

Na predaj STAVEBNÉ POZEMKY v novej štvrti v kúpeľnom meste Sliač. Výborná poloha len 15 minút

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Sliač

145,000 € 229 €/m²

Na prodej krásný kamenný dům se čtyřmi studioapartmány v srdci starého města Šibenik, Chorvatsko

Reality Chorvátsko

Apartmánový dom | Chorvátsko

Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej velmi pěkně zrekonstruovaný čtyřpodlažní kamenný dům se č

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj

425,000 € 3696 €/m²

Na prenájom | Moderný 1-izbový byt na Račianskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 38 m²

Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt s balkónom na Račianskej ulici 143 v Bratislave – mes

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na predaj 1.izbový byt v širšom centre mesta pri trhovisku.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Nezadaná | 31.5 m²

Realitná kancelária Byvo ponúka na predaj útulný a slnečný 1-izbový byt ,vhodný aj na úpravu na

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

169,500 € 5381 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie