Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Zohor

Reality Zohor

Orná pôda | 10,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu a trvalý trávny p

Publikované: 11.12.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Zohor

0.95 €/m2 1 €/m2

Predaj trvalého trávneho porastu Čičarovce

Reality Čičarovce

Orná pôda | 4,500 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o trvalý trávny porast v katas

Publikované: 28.11.2024 Aktualizované: 16.10.2025
Pozemky na predaj Čičarovce

0.44 €/m2 0 €/m2

Predaj trvalého trávneho porastu Kucany 2

Reality Oborín

Orná pôda | 11,500 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Oborín

0.65 €/m2 1 €/m2

Predaj trvalého trávneho porastu Bajtava 2

Reality Bajtava

Orná pôda | 4,000 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bajtava

1.2 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy Dubová

Reality Viničné

Orná pôda | 4,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu v katastrálnom úz

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Viničné

1.3 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy Bánovce nad Ondavou

Reality Bánovce nad Ondavou

Orná pôda | 2,000 m²

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bánovce nad Ondavou

0.55 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy Stredné Turovce

Reality Veľké Turovce

Orná pôda | 16,500 m²

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Turovce

0.85 €/m2 1 €/m2

Predaj ornej pôdy Rybáre

Reality Sliač

Orná pôda | 7,000 m²

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Sliač

0.8 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy Zlatníky 2

Reality Zlatníky

Orná pôda | 6,500 m²

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Zlatníky

0.85 €/m2 1 €/m2

Predaj ornej pôdy Svinná 2

Reality Svinná

Orná pôda | 3,000 m²

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Svinná

0.9 €/m2 1 €/m2

Predaj ornej pôdy Prievaly

Reality Prievaly

Orná pôda | 2,500 m²

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Prievaly

0.95 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy Bajtava

Reality Bajtava

Orná pôda | 2,500 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Bajtava

0.95 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy Bohunice

Reality Jaslovské Bohunice

Orná pôda | 18,500 m²

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Jaslovské Bohunice

0.95 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy Partizánske

Reality Partizánske

Orná pôda | 6,000 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Partizánske

0.9 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Hradiště pod Vrátnom

Reality Hradište pod Vrátnom

Orná pôda | 71,500 m²

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Hradište pod Vrátnom

0.93 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Točnica

Reality Točnica

Orná pôda | 11,000 m²

Publikované: 27.06.2024 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Točnica

0.6 €/m2 1 €/m2

Predaj ornej pôdy a trvalého trávneho porastu Cinobaňa

Reality Cinobaňa

Orná pôda | 12,500 m²

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 08.12.2025
Pozemky na predaj Cinobaňa

0.52 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Čuklasovce

Reality Veľké Držkovce

Orná pôda | 17,000 m²

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Veľké Držkovce

0.64 €/m2 1 €/m2

Predaj ornej pôdy Závada

Reality Závada

Orná pôda | 10,000 m²

Publikované: 28.03.2024 Aktualizované: 16.10.2025
Pozemky na predaj Závada

0.44 €/m2 0 €/m2

Predaj ornej Sucháň

Reality Sucháň

Orná pôda | 8,000 m²

Publikované: 28.03.2024 Aktualizované: 16.10.2025
Pozemky na predaj Sucháň

0.43 €/m2 0 €/m2

Predaj stavebného pozemku – Vyšná Šebastová

Reality Vyšná Šebastová

Pozemok pre rodinné domy | Vyšná Šebastová | 755 m²

Realitná kancelária Vaše nehnutelnosti Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obľúbenej a poko

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vyšná Šebastová

82,000 € 109 €/m²

Novinka
Novinka

Dlhodobý prenájom obchodných priestorov - Hliník nad Hronom

Reality Hliník nad Hronom

Obchodné priestory | 300 m²

IMG real ponúka na prenájom flexibilné priestory v centre obce Hliník nad Hronom (Námeste SNP).

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Hliník nad Hronom

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

AZ. Priestranný dvojizbový byt s výhľadom na Zobor-Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 67 m²

AZ. Realitná kancelária Vám exkluzívne prináša do ponuky priestranný 2-izbový byt v meste Nitra

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,000 € 2522 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Predaj, tehlový 2-izb.byt v obci Cinobaňa časť Katarínska Huta

Reality Cinobaňa

2 izbový byt | Katarínska Huta | 55 m²

Predám tehlový 2-izbový byt v obci Cinobaňa,časť Katarínska Huta Byt je vhodný na trvalé býv

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Cinobaňa

31,990 € 582 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Upresniť hľadanie