Kancelárie, administratívne priestory | Športová | 25.2 m²
Ponúkam Vám na PRENÁJOM - Exkluzívny kancelársky priestor, ktorý sa nachádza v Novo zrekonštruo
10 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Boženy Němcovej | 56.65 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávan
Info v RK
Polyfunkčný objekt | Pekárska | 60 m²
DAJAreality ponúka na prenájom polyfunkčný priestor, vhodný na prevádzku obchodu alebo služieb
650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | Dunajská | 65 m²
TEL. Č. : 0917597386 Ponúkame na prenájom atraktívny obchodný priestor v modernom polyfunkčnom
26 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Dunajská | 90 m²
23 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 250 m²
Ponúkame na predaj nehnuteľnosť v obci Borský Mikuláš na ulici Smuhy, vo frekventovanej časti o
159,900 € 640 €/m²
Záhrada | 228 m²
Hľadáte miesto na oddych neďaleko vody, cyklotrasy a prírody? Ponúkame na predaj udržiavanú záh
24,900 € 109 €/m²
3 izbový byt | Sídl. Lúky | 84 m²
ByDoS Reality Vám ponúkajú veľkometrážnu nehnuteľnosť na predaj: Trojizbový byt: • Lokalita: S
159,500 € 1899 €/m²
3 izbový byt | 77 m²
Exkluzívne na predaj 3-izbový byt s balkónom – 77,65 m² Ponúkame Vám exkluzívne na predaj pries
98,000 € 1273 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 630 m²
Ponúkame na predaj stavebné pozemky v novej lokalite VINOHRADY REZORT Senica. Rezort sa nachádz
170 €/m2 170 €/m2
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Pod gaštanmi | 4,300 m²
VECTOR IN SECTOR ( vyše 30 rokov skúseností v odbore ) Vám vo výhradnom zastúpeni ponúka pozem
199 €/m2 199 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | 600 m²
Pozemok sa nachádza v pamiatkovej zóne Ba- Staré mesto. na pozemku sa nachádza 1 podlažná stavb
Cena dohodou
Rodinný dom | Jazdecká | 180 m²
PRIESTRANNÝ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA PREDAJ V ŠAMORÍNE – JAZDECKÁ ULICA Hľadáte dom, ktorý ponú
429,900 € 2388 €/m²
Polyfunkčný objekt | 1,000 m²
Hľadáme na prenájom veľký priestor s vysokými stropmi, vhodný na športovú halu (minimálne 1000
Info v RK
Kancelárie, administratívne priestory | 36 m²
Prenájom kancelárskych a obchodných priestorov – Námestie SNP, centrum Bratislavy BEZ PROVÍZIE!
12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | 65 m²
Voľnébývanie.sk Na predaj modulový, prízemný dom (novostavba) s garážou, terasa 16 m2 v obci P
125,000 € 1923 €/m²
Skladový objekt | 550 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom členitý, prízemný sklad (ÚP=550 m2) vyvýšený o 1,1 m od zeme s výkľ
6.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Sladovnícka | 52 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom priestor na 1. poschodí s umývadlom (ÚP=52 m2) v TT - Sladovnícka v
8.2 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Skladový objekt | Stará Vajnorská | 28 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom kontajnery (rozmer: š 2,4 x d 12 x v 2,4 m - 80 m3) v BA - Stará Va
80 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Indonézia
Voľnébývanie.sk Na predaj vily na Bali - trojizbové (2+1) a štvorizbové (3+1). Projekt vily na
182,000 € 1504 €/m²
Obchodné priestory | 110 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, obchodný priestor (ÚP=110 m2) v Palárikove, pri novom Tes
1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Dvojgarsónka | Stavbárska | 40 m²
Voľnébývanie.sk Hľadám pre konkrétneho klienta 1 - garzónky a 2 - garzónky na kúpu v prerobenýc
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko
Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov v Rajke, v tichej lokalite, mimo hlav
249,900 € 2659 €/m²
Priestor pre sklad | Dopravná | 200.62 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný sklad (ÚP=200,62 m2) s manipulačným priestorom (ÚP=168,16
1,074.54 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.