Pozemok Zelená voda - Nové Mesto n/V

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rekreačný pozemok | Zelená voda | 851 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemok v rekreačnej oblasti Zelená Voda v k

Publikované: 18.08.2023 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

34,900 € 41 €/m²

Stavebný pozemok, Moravany nad Váhom

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | 583 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Moravany nad Váho

Publikované: 13.01.2023 Aktualizované: 29.05.2025
Pozemky na predaj Piešťany

115,900 € 199 €/m²

Lukratívne pozemky za výhodnú cenu - Nové Mesto n/V, Zelená voda

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rekreačný pozemok | Zelená voda I. | 1,015 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj dva lukratívne pozemky v rekreačnej oblasti

Publikované: 30.03.2022 Aktualizované: 27.02.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

210,000 € 207 €/m²

Priestranný rodinný dom na predaj, Rakoľuby

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Kočovská | 117 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Kočovce, časť Rakoľuby. Lokalita vzdialena 3k

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

279,900 € 2392 €/m²

Výnimočný rodinný dom kúsok od centra Trenčína

Reality Trenčín

Rodinný dom | Nad Tehelňou | 354 m²

Ponúkame na predaj tento výnimočný rodinný dom na skvelej adrese. Lokalita Nad tehelňou v Trenč

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Trenčín

690,000 € 1949 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom skladovej / výrobnej haly 185 m² – Trenčianska ulica

Reality Nové Mesto nad Váhom

Skladový objekt | Trenčianska | 185 m²

Ponúkame na prenájom priestrannú halu s výmerou 185 m² nachádzajúcu sa v etablovanom priemyseln

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Nové Mesto nad Váhom

1,200 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Posledný voľný byt - Nadštandardné byty v Novom Meste n./V

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Nové Mesto nad Váhom | 92 m²

Sťahovanie možné ihneď! Vitajte v lesoparku Kamenná v Novom Meste nad Vá

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 18.06.2025
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

204,900 € 2227 €/m²

Priestranný 4-izbový rodinný dom, Stará Turá

Reality Stará Turá

Rodinný dom | 8. apríla | 212 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom s krásnym pozemkom na ulici 8.Apríla v Starej Turej. Ne

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Stará Turá

175,000 € 825 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt | Rezidencia Jahôdka | bývanie pod lesom

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Športová | 68 m²

Rezidencia Jahôdka vzniká v časti Nového Mesta nad Váhom, kde sa prirodzene stretáva mestské b

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

186,395 € 2741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Trojizbový apartmán na predaj, Chateau Révay, Turčianska Štiavnička

Reality Turčianska Štiavnička

3 izbový byt | SNP | 52.78 m²

Snívate o mieste kde si viete oddýchnuť a ešte vám bude aj zarábať? Tak náš projekt Chateau Rév

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Turčianska Štiavnička

175,900 € 3333 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

POSLEDNÉ VOĽNÉ APARTMÁNY V BULHARSKU !

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

OPEN SEA RESIDENCE – VAŠA BRÁNA K LUXUSNÉMU POBYTU PRI ČIERNOM MORI Predstavte si vlastný apar

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj

78,000 € 78 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Posledný voľný byt Nadštandardné byty v Novom Meste n./V

Reality Nové Mesto nad Váhom

4 izbový byt | Nové Mesto nad Váhom | 0 m²

Publikované: 15.03.2024 Aktualizované: 12.06.2025
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

204,900 €

Priestor na podnikanie + garáž

Reality Nové Mesto nad Váhom

Iný priestor | Kamenná | 75 m²

Unikátna ponuka - polyfunkcia v podzemí, ku ktorej prislúchajú dve garáže. S výhradným zastúpen

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Priestory na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

Posledný voľny 5-izbový 124 m2 mezonet na predaj

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Bronzová | 123.27 m²

Za pár týždňov kolaudujeme. Posledný voľny mezonet hľadá nového majiteľa. V Bielom Kostole pri

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Biely Kostol

279,900 € 2271 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované - Rodinný dom na predaj Moravské Lieskové

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Moravské Lieskové. Dom sa nachádza v tichej časti

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

120,000 € 706 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na predaj s projektom, Stará Turá

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 538 m²

S výhradným zastúpením majiteľov ponúkame na predaj pozemok v malebnom prostredí staroturanskýc

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 29.09.2025
Pozemky na predaj Stará Turá

36,060 € 67 €/m²

REZERVOVANÉ -3-izb. byt – Trenčín, Bavlnárska ulica

Reality Trenčín

3 izbový byt | Bavlnárska | 86 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt v

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Byty na predaj Trenčín

169,990 € 1977 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE LEN U NÁS | Veľkometrážny 3-izbový byt s garážou a záhradou / Samoty / Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Brigádnická | 88 m²

Sú lokality, ktoré si svoju hodnotu nebudujú trendmi, ale časom. Samoty patria presne medzi ne.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám 4-izbový byt s garážou, Beckov

Reality Beckov

4 izbový byt | Nezadaná | 85 m²

S výhradným zastúpením majiteľa ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v Beckove s balkóno

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Beckov

139,900 € 1646 €/m²

Nadštandardné byty priamo v centre mesta

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | Júliusa Gábriša | 68.67 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2- izbový byt s očarujúcim výhľadom nachádzajúci sa priamo v cen

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

Info v RK

Priestranná garáž na predaj REZERVOVANÉ

Reality Beckov

Garáž | Nezadaná | 20 m²

Ponúkame na predaj priestrannú garáž s výmerou 20m2. Garáž sa nachádza na prízemí bytového domu

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na predaj Beckov

17,900 € 895 €/m²

Nadštandardné byty s výhodou rodinného domu Orechová

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Orechová ulica | 106 m²

Ponúkame na predaj nadštandardné 4- izbové byty s výhodou rodinného domu a priestrannou záhrado

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

Info v RK

Polyfunkčný meštiansky dom s výnosom - Námestie Slobody, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Historický objekt | Námestie Slobody | 600 m²

V samotnom srdci historického centra Nového Mesta nad Váhom ponúkame na predaj unikátny polyfun

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Objekty na predaj Nové Mesto nad Váhom

970,000 € 1617 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Garsónka na predaj, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Garsónka | Javorinská | 23 m²

Hľadáte investičný byt ktorý by ste mohli prenajať a vytvoriť si pasívny príjem? Práve pre vás

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

92,900 € 4039 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30303)
Rodinné domy na predaj (23059)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie