Pre 8 záujemcov hľadáme 2 alebo 3 izbový, prerobený tehlový byt / Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Dobrý deň, máme až 8 kupujúcich na tehlový 3i prípadne aj väčší 2-izbový kompletne prerobený by

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na kúpa Prešov

200,000 €

2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE TEHELNÉ POLE, BRATISLAVA RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v rezidenčnom projekte TEHELNÉ POLE, prípadne v no

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Hľadám pre klientov 3,5 - 4 izbový byt na sídlisku III alebo II

Reality Prešov

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám pre klientov 3,5 - 4 izbový byt na síslisku III alebo II. Byt môže byť v pôvodnom stave.

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na kúpa Prešov

150,000 €

Hľadám rodinný dom v Prešove

Reality Prešov

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre klientov z obhliadok rodinného domu na Šidlovci v Prešove, ktorým sa neušiel, hľadám podobn

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na kúpa Prešov

Cena na vyžiadanie

PRENÁJOM - 2 IZBOVÝ BYT, LORINČÍK HÁJE, NOVOSTAVBA TEHLA

Reality Košice-Lorinčík

2 izbový byt | Hríbová | 63 m²

Ponúkame na prenájom krásny, klimatizovaný, nadštandardne zrealizovaný, kompletne zariadený 2-i

Publikované: 03.08.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Košice-Lorinčík

1,050 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3,5-IZB. VÍKENDOVÝ RODINNÝ DOM, SÚKROMIE, ZEMPL.TEPLICA

Reality Zemplínska Teplica

Rodinný dom | Hlavná | 90 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj rodinný dom s rozľahlou záhradou pri obci Zemplínska Teplica.

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zemplínska Teplica

Cena dohodou

PREVÁDZKOVÁ BUDOVA - OBCHOD A SLUŽBY, HLAVNÁ, SEČOVCE

Reality Sečovce

Obchodné priestory | Hlavná | 600 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj komerčnú budovu v širšom centre na Hlavnej ulici mesta Sečovc

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Sečovce

Cena dohodou

NA PRENÁJOM DIELŃA/SKLAD + KANCELÁRIA *58 m2* TREBIŠOV

Reality Trebišov

Priestor pre sklad | M.R.Štefánika | 58 m²

Výhradne u nás ponúkame na prenájom podnikateľské/skladovacie priestory na ul. M.R.Štefánika v

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Trebišov

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rekreačná chatka so záhradou Šoporňa - Galanta

Reality Šoporňa

Záhradná chatka | Šoporňa | 0 m²

ARCHEUS realitná kancelária Predstavte si miesto, kde sa ráno zobúdzate za spevu vtákov, slnko

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šoporňa

59,500 €

Stavebný pozemok Váhovce - Galanta

Reality Váhovce

Pozemok pre rodinné domy | Váhovce | 613 m²

ARCHEUS realitná kancelária Ponúkame na predaj krásny, slnečný stavebný pozemok s výmerou 613

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Váhovce

83,000 € 135 €/m²

Stavebný pozemok Ivanka pri Nitre - Nitra

Reality Ivanka pri Nitre

Pozemok pre rodinné domy | Na pílu | 1,035 m²

ARCHEUS reality Nitra Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 1035 m² s rozmermi 14x75m

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Nitre

90,000 € 87 €/m²

3 izbový byt Mojmírova - Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

3 izbový byt | Mojmírova | 74 m²

ARCHEUS realitná kancelária Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom na Mojmírov

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

119,000 € 1608 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Komplet zariadená novostavba rodinného domu Veľké Leváre

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Kukučínova | 127 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj krásny, komplet zariade

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

279,000 € 2197 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA-ČASŤ TROJDOMU S PEKNÝM POZEMKOM, LEHNICE-KOLÓNIA

Reality Lehnice

Rodinný dom | Lehnice-Kolónia | 123 m²

Moderné bývanie 20 minút od Bratislavy: Váš nový domov v tichej oáze Lehníc ​Hľadáte únik z mes

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lehnice

190,550 € 1549 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

5-izbový rodinný dom v srdci prírody v Suchej n. Parnou

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | Suchá nad Parnou | 150 m²

Ak hľadáte bývanie v srdci prírody 🌳, pritom kúsok od Trnavy 🏙️, táto nehnuteľnosť je pre vás id

Publikované: 28.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

179,900 € 1263 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Gastro novostavba s pozemkom na výstavbu v obci Šterusy

Reality Šterusy

Obchodné priestory | Šterusy | 540 m²

EXKLUZÍVNY PREDAJ – KOMERČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ S GASTRO PREVÁDZKOU Reštaurácia COUNTRYčko + priestor

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Šterusy

460,000 € 852 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ ROD. DOM, POZEMOK 294M2, KLÁŠTORSKÁ ul., PIEŠŤANY

Reality Piešťany

Rodinný dom | Kláštorská | 0 m²

Na prdaj rodinný dom, ktorý spája kvalitu rekonštrukcie, praktickú dispozíciu a príjemnú atmosf

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Piešťany

219,990 €

Stavebný pozemok Ardanovce - Topoľčany

Reality Ardanovce

Pozemok pre rodinné domy | Ardanovce | 2,580 m²

ARCHEUS reality Nitra ponúka na predaj: výnimočný stavebný pozemok v srdci prírody – obec Ar

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ardanovce

48 €/m2 48 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt Hollého, Šaľa - Veča

Reality Šaľa

3 izbový byt | Hollého | 74 m²

ARCHEUS realitná kancelária V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj krásny, slnečný 3-izbov

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Šaľa

129,800 € 1754 €/m²

Polyfunkčný objekt Dubové - Turčianske Teplice

Reality Dubové

Polyfunkčný objekt | Dubové | 16,576 m²

ARCHEUS realitná kancelária ponúka na predaj, rozsiahly pozemok v malebnom prostredí pod pohorí

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Dubové

360,000 € 22 €/m²

Pozemok, orná pôda, kataster Beckov - Nové Mesto nad Váhom

Reality Beckov

Orná pôda | Beckov | 5,893 m²

ARCHEUS realitná kancelária Ponúkame na predaj kvalitnú obrábanú ornú pôdu nachádzajúcu sa v k

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Beckov

3 €/m2 3 €/m2

POZEMOK NA STAVBU RD, 1608 M2, HANUŠOVCE N. TOPĽOU

Reality Hanušovce nad Topľou

Pozemok pre rodinné domy | Dukelská | 1,608 m²

EXKLUZÍVNE len v ARCHEUSe! Ponúkame na predaj slnečný, rovinatý pozemok nachádzajúci sa v žiada

Publikované: 01.06.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hanušovce nad Topľou

73,600 € 46 €/m²

NA PRENÁJOM, ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT, 85m2, PREŠOV

Reality Prešov

3 izbový byt | Magurská | 85 m²

ARCHEUS reality Prešov Vám ponúka na PRENÁJOM ZARIADENÝ, priestranný 3-IZBOVÝ byt s 2 loggiami

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Prešov

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj chata – rekreačná oblasť Drienica

Reality Drienica

Chalupa, rekreačný domček | Drienica | 0 m²

🏡 Na predaj chata – rekreačná oblasť Drienica – Lysá Ponúkame na predaj útulnú rekreačnú chatu

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026