2 izbový apartmán pri mori v Albánsku, 62m2

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

🏖️ Na predaj 2-izbový apartmán pri Jadranskom mori v Albánsku Ponúkame na predaj veľký 2-izbov

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

116,900 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Atypický apartmán, 87 m², Drač (Mali Robit), Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

Atypický priestranný 3-izbový apartmán – Drač (Mali Robit), Albánsko | 87 m² | 155 000 € Ponúka

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

155,000 € 1782 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový apartmán, 75 m², Albánsko - Saranda

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

🚀 INVESTUJTE DO LUXUSU A VÝNOSOV V SARANDE Predstavujeme krásny apartmán v Sarande s dychberúci

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

163,000 €

EXKLUZÍVNE / STAVEBNÝ POZEMOK, VEĽKÁ LOMNICA, 1034m2

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Javorová | 1,034 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj POZEMOK PRE VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

159,900 € 155 €/m²

EXKLUZÍVNE / STAVEBNÝ POZEMOK, TVAROŽNÁ, 967m2,okr. KEŽMAROK

Reality Tvarožná

Pozemok pre rodinné domy | Tvarožná | 967 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj pozemok v obci Tvarožná, okr. Kežmar

Publikované: 06.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Tvarožná

75,800 € 78 €/m²

POSLEDNÝ🔥2 IZB BYT S BALKÓNOM NOVOSTAVBA DLHÁ N/VÁHOM ŠAĽA

Reality Dlhá nad Váhom

2 izbový byt | Dlhá nad Váhom | 37 m²

🔥SKOLAUDOVANÉ! Hotovosť aj hypotéky Exkluzívne Vám ponúkame na predaj moderné 2-izbové a 3-iz

Publikované: 12.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dlhá nad Váhom

94,000 € 2430 €/m²

Apartmán s balkónom v 1. línii, - Drač, Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

🏡 Apartmán s balkónom v 1. línií – Drač (Durrës), Albánsko Ponúkame na predaj 2- izbový apartmá

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

165,000 € 3438 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmán s balkónom pri mori, 40 m² - Drač, Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

🏡 Apartmán s balkónom pri mori – Drač (Durrës), Albánsko | 85 000 € Ponúkame na predaj útulný a

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

85,000 € 2125 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SLNEČNÝ POZEMOK 1076 m2 ,OBEC MYSLINA ,5 km OD HUMENNÉHO

Reality Myslina

Pozemok pre rodinné domy | Myslina | 1,076 m²

Ponúkame Vám na predaj lukratívny pozemok v obci Myslina , 6 km od Humenného. • Výmera pozemk

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Myslina

79,990 € 74 €/m²

3 IZBOVÝ BYT, NOVOSTAVBA, BARDEJOV, ZAFÍROVÁ UL.

Reality Bardejov

3 izbový byt | Zafírová | 80 m²

EXKLUZÍVNE: Slnečný 3-izbový byt v novostavbe s krásnym výhľadom a parkovacím miestom v podzemn

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bardejov

219,000 € 2738 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ - RODINNÝ DOM, SMILNO, 13 KM OD BARDEJOVA

Reality Smilno

Rodinný dom | Smilno | 0 m²

Ponúkame vám na predaj rodinný dom s krásnym, rozsiahlym pozemkom v obci Smilno, vzdialenej len

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Smilno

110,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM - 1 IZBOVÝ BYT, GORKÉHO, BARDEJOV

Reality Bardejov

1 izbový byt | Gorkého | 36 m²

Ponúkame vám na prenájom presvetlený a vkusne zrekonštruovaný 1-izbový byt na Gorkého ulici v B

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bardejov

440 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK, STEBNÍK, 13 KM OD BARDEJOVA

Reality Stebník

Pozemok pre rodinné domy | Stebník | 1,261 m²

Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok s výmerou 1261 m² v intraviláne obce Stebník vzdiale

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Stebník

45,000 € 36 €/m²

Apartmán v rezorte Diamond Hill Resort & SPA - Vlora

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

3-izbový apartmán v rezorte Diamond Hill Resort & SPA – Vlora, Albánsko | 125 000 € Ponúkame na

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

125,000 € 2193 €/m²

2-izbový apartmán, 57,4 m² – Drač, Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

2-izbový apartmán na predaj – Drač (pláž Golem), Albánsko | 105 000 € Ponúkame na predaj 2-izbo

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

105,000 € 1842 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový apartmán priamo pri pláži, 64,9 m² – Drač, Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

3-izbový apartmán na predaj – len 30 m od pláže | Drač (pláž Golem), Albánsko Ponúkame na preda

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

199,999 € 3125 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový apartmán s veľkým balkónom, 70 m² - Drač, Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

🏡 2-izbový apartmán s veľkým balkónom – priamo pri pláži | 70 m² | 140 000 € Ponúkame na predaj

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

140,000 € 2000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmán v novostavbe, 121 m² – Drač, Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

Apartmán v novostavbe v prémiovej lokalite – Drač (Durrës), Albánsko | 121 m² | Ponúkame na pre

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

325,000 € 2686 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový apartmán s balkónom, 75 m², Sarandë, Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

NOVOSTAVBA - 2-izbový apartmán s balkónom – Sarandë, Albánsko | 75 m² | 119 000 € Ponúkame na p

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

119,000 € 2125 €/m²

Apartmán v luxusnom rezorte, 74 m², Drač (Durrës), Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

Apartmán v luxusnom rezorte s výhľadom na more – Drač (Durrës), Albánsko | 74 m² | Ponúkame na

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

275,000 € 3716 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový apartmán v novostavbe, 86,5 m2 – Drač, Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

3-izbový apartmán – Drač (Durrës), Albánsko Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový apartmán v

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

145,000 € 1686 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU - BUNGALOV, KOBYLY, BARDEJOV

Reality Kobyly

Rodinný dom | Kobyly | 0 m²

EXKLUZÍVNE: Moderná novostavba 4 - izbového bungalovu v lukratívnej štvrti obce Kobyly Hľadáte

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kobyly

152,000 €

CELOROČNÁ REKREAČNÁ CHATA, DOMAŠA, MONIKA - POĽANA

Reality Holčíkovce

Chalupa, rekreačný domček | Holčíkovce | 89 m²

Ponúkame vám na predaj murovanú celoročnú rekreačnú chatu v pokojnej lokalite rekreačného stred

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Holčíkovce

229,900 € 2808 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

CHATA V LESE S ELEKRINOU A VODOU, MIHAĽOV, BARDEJOV

Reality Bardejov

Chalupa, rekreačný domček | Mihaľov | 0 m²

Ponúkame vám na predaj chatu s elektrinou a verejným vodovodom v Bardejove, mestská časť Mihaľo

Publikované: 31.07.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bardejov

47,980 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23059)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Reality v Martine (772)