2 izbový byt | Ul. Závodu Matador | 51.66 m²
Ak hľadáte priestranný byt v novostavbe s dostatkom úložného priestoru v lokalite s plnou občia
850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Garáž | Zámocká | 20 m²
Predaj: vnútorné parkovacie miesto v garáži – Zámocká ulica, Staré Mesto, Bratislava Ponúkame
43,500 € 2175 €/m²
2 izbový byt | Eötvösa | 48 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zariadený a klimatizovaný 2-izbový byt v budove Wigwam, situovan
510 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Komerčná zóna | Na pántoch | 1,849 m²
Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ pozemok určený na vybudovanie prevádzkovej budovy/h
259,990 € 141 €/m²
Iný stavebný pozemok | Na pántoch | 1,849 m²
Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ pozemok určený na vybudovanie prevádzkovej budovy/haly
259,990 € 141 €/m²
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Na pántoch | 1,849 m²
259,990 € 141 €/m²
Priemyselná zóna | Na pántoch | 1,849 m²
259,990 € 141 €/m²
4 izbový byt | Hlaváčikova | 295 m²
Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ najväčší 4-izbový byt vo svojej kategórii. Obrovskou
599,900 € 2034 €/m²
4 izbový byt | Klačno | 79 m²
Upozornenie: Snímky uverejnené v inzertáte NEBOLI UPRAVENÉ POMOCOU AI a zodpovedajú REÁLNEMU ST
160,000 € 2025 €/m²
2 izbový byt | Do Baničného | 46 m²
88,000 € 1913 €/m²
1 izbový byt | Plavisko | 38 m²
BYT JE PREDANÝ! Napíšte nám aký byt hľadáte a my Vám zašleme nové ponuky ešte pred ich zverejne
73,000 € 1921 €/m²
2 izbový byt | 61 m²
Rezervované! **********************************************************************************
133,000 € 2180 €/m²
1 izbový byt | Poľná | 37 m²
A-Byt COnsult má super ponuku 1-izbového investičného bytu v zateplenom, renovovanom dome blízk
Info v RK
Apartmán | Nezadaná | 78 m²
Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate Vám ponúka na predaj priestranný a kompletne zariadený
298,900 € 3832 €/m²
2 izbový byt | Zadunajská cesta | 45 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový byt na Zadunajskej ceste s výbornou polohou na úplnom začiatku Petr
225,000 € 5000 €/m²
3 izbový byt | Nobelova | 85 m²
Ponúkame na predaj nadštandardne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Nobelovej ulici v Bratislave v
315,000 € 3706 €/m²
2 izbový byt | Jantárová | 50 m²
Ponúkame na predaj vzdušný, tichý, svetlý 2 izbový byt v projekte Nový Jantár na Jantárovej uli
244,000 € 4880 €/m²
2 izbový byt | Bodrocká | 49 m²
Ponúkame na predaj útulný 2 izbový byt na Bodrockej ulici v Bratislave v mestskej časti Podunaj
178,000 € 3633 €/m²
2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 54 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA SO SÚHLASOM MAJITEĽA ! ELEGANTNÉ BÝVANIE NA DOSAH CENTRA – KOMPLETNE ZREKON
130,000 € 2407 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 510 m²
So súhlasom majiteľa ! Výrazná zľava !!! Exkluzívna ponuka – zrekonštruovaný rodinný dom s hos
319,000 € 625 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 70 m²
Exkluzívna ponuka So súhlasom majiteľa Zľava až 17 000€ NAŠA RK SIMI REAL vám ponúka na pred
98,000 € 1400 €/m²
2 izbový byt | Štefánikova | 40 m²
VÝHODNÁ PONUKA | 1,5-IZBOVÝ BYT PO ČIASTOČNEJ REKONŠTRUKCII A ZARIADENÝ Ponúkame na predaj 1,
Info v RK
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 85 m²
Výhodná ponuka ihneď k užívaniu Luxusná chata z kvalitných materiálov – Zemplínska šírava, Bi
Info v RK
2 izbový byt | J. Murgaša | 54 m²
ŠTÝLOVÉ BÝVANIE PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII So súhlasom majiteľa Ponúkame na predaj modern
126,000 € 2333 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.